Wpis z mikrobloga

@julianna_cebulanna: Nie warto z nim dyskutować. To jest troll. Typ studiuje dziennie niby, pracuje zdalnie w domu, jeździ na wyjazdy służbowe (podczas studiów dziennych, i pracy zdalnej w domu) za gramanice. Typ to bajkopisarz. Wczoraj np. stwierdził że dzięki tej diecie już po tygodniu zaczął wyciskać z 97kg 120kg, źródłow ogóle nie ćwicząc, robiąc 50 pompek dziennie przez minutę. Ten typ ma taką srake w bani że to głowa mała.
@BomBom: Jeszcze niedawno był na diecie tłuszczowej - wpieprzał samą obsmażaną słoninę oraz inne podobnie ociekające fanaberie. teraz wyczytał coś nowego i pyk - dieta drapieżna, którą widzimy.
za chwilę coś nowego wyczyta i wdroży to w życie.
dziwak, lecz niegroźny (dla innych).
nie popieram jego poglądów, ale je szanuję.
i nawet go lubię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@anonymous_derp: A jak wygląda sytuacja z wypróżnianiem się? Polepszyła czy pogorszyła się jakość? Czy każdy składnik całej potrawy jesz po kolei, czy mieszasz smaki? (czy najpierw całe jajka, potem miesko, potem marynowany filet śledziowy, czy raz gryz tego, raz tego)
Wczoraj np. stwierdził że dzięki tej diecie już po tygodniu zaczął wyciskać z 97kg 120kg, źródłow ogóle nie ćwicząc, robiąc 50 pompek dziennie przez minutę.


Nie twierdziłem tak. Bo jak w końcu bym niby sprawdził, ile potrafię wycisnąć? Wtedy akurat wyciskałem w podobnym trybie jak zawsze - krótko, mało, ale codziennie.

Uważa że będzie zył najdłużej na świecie, bo kilka tysięcy lat temu ludzie żarli mięso mamuta bez surówki, i bez przypraw
@janpaczulski ja #!$%@?ę ( _) próchnica jest chorobą bakteryjną. Przy czym bakterie rozwijają się od nieprawidłowej higieny, lub jej braku. Co za ignorant! Te wszystkie rozkładające się resztki jedzenia. Obrzydliwe!!!


@julianna_cebulanna: Próchnica najlepiej sie ma od cukrów... o ktorych mowilas ze typowo brakuje :)
Kazdy Twoj post to pseudofakty i mity z lat 90’. Masz zerowa wiedze o zywieniu, a robisz z siebie w tym watku gwiazde telewizji