Wpis z mikrobloga

Ale nie przyjmujecie do wiadomości że nie wszystkie osoby homoseksualne zgadzają się z polityką organizacji lgbt? Nie każdy o odmiennej orientacji etc. zgadza się z działaniami ruchu, niektórzy chcieliby żeby inaczej wyglądało, jest to oczywiście mniejszą część ale dalej warto to też brać pod uwagę
  • Odpowiedz
@saakaszi: Ale jeśli nikt na wykopie nie znałby zni jedno oznaczało by to że są oni tak ogromną mniejszością że nawet nie warto zawracać sobie głowy ich prawami na chwile obecną.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: @saakaszi: Ja ostatnio, chyba na JBZD, widzialem ewolucje tego zjawiska, otoz jeden uzytkownik napisal, ze jest gejem i jest przeciwny tym paradom bo tylko szkodzą spolecznosci LGBT xDD Oczywiscie zebral mnostwo poklasku no bo „halo, my jestesmy tolerancyjni dla „normalnych” homoseksualistow, a jeszcze bardziej szanujemy takich, ktorzy mają zonę dla przykrywki albo nie wychodzą z domu i przepraszają, że zyją” xD
  • Odpowiedz
@saakaszi: jaki piekny “bul” dupy teczowego lewactwa :}
Homo sie rozmnozyli - nie dlatego ze nagle wiecej, tylko dlatego ze zaczeli sie ujawniac, ale ze maja opinie sprzeczna z teczowymi #!$%@?, to zaraz staja sie wymysleni i mityczni. Taka negacja jest typowa dla teczowego lewactwa :) pieknie wymyslacie sobie swiat :)
  • Odpowiedz
  • 2
@saakaszi znam około 5-6, przy ponad 500 osobach na FB to jakoś jeden procent. Statystyki mówią o 2-3%, więc pewnie o kilku nie wiem.

Dla was każdy, kto nie jest za homo to od razu nazista, narodowiec, prawak i #!$%@? go wie co jeszcze.

Niedopuszczalne jest, że są geje, którzy faktycznie żyją sobie po cichu i tym się nie afiszują.

Poza paradami z okazji Juwenaliów nie byłem na żadnym marszu nigdy.

Zwyczajnie
  • Odpowiedz