Wpis z mikrobloga

O wiele lepiej posłuchać Tybory czy podsztangą.pl

generalnie to uważam, że podsztangą fajnie się rozwija. Nie udają chłopaki Bóg wie kogo, robią dobrą robotę


@bdm_bq: @PiccoloColo: Polemizowałbym, proszę moja krótka dyskusja z nimi pod jednym filmikiem, (mój komentarz)

https://www.youtube.com/watch?v=8OX9wcSMZ6A&lc=Ugy5Lvl6N9DO9dAeMnp4AaABAg

@Poemat mnie wrzucił na czarną LOL, więc nie mogę tam odpisać.

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #strongaf
  • 33
  • Odpowiedz
@IntruderXXL:
Ja tam widzę normalną dyskusję kogoś kto ma rację i kogoś kto stara się wybronić z popełnionego błędu. Ani arogancji ani wybujałego ego tam nie zauważyłem ¯\_(ツ)_/¯ Dodatkowo w temacie który uważam za nie aż tak bardzo istotny. Większość ich contentu jest dobra, prowadzą dobrych, dobrze rokujących zawodników (na skalę kraju i z sukcesami międzynarodowymi) i skoro tak, to niech kasują za to bo to uczciwie zarobione pieniądze.
  • Odpowiedz
Dodatkowo w temacie który uważam za nie aż tak bardzo istotny. Większość ich contentu jest dobra, prowadzą dobrych, dobrze rokujących zawodników


@bdm_bq: Tak jak pisałem, nie znam reszty ich "contentu" Oceniam po prostu ten filmik, i to co mi tam odpisują, i to mnie do nich zniechęca.
Wystarczyło by napisać "Rozumiemy, rzeczywiście mogliśmy zaznaczyć że to nasza modyfikacja tego ćwiczenia, którą uważamy za lepszą kropka" A nie brnąć i używać kompletnie
  • Odpowiedz
@Mam_wiecej_niz_13lat:
jak musisz pisać magisterkę to każda dyskusja jest wręcz pożądana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@IntruderXXL:

Tak jak pisałem, nie znam reszty ich "contentu" Oceniam po prostu ten filmik, i to co mi tam odpisują, i to mnie do nich zniechęca.


W takim razie też niepotrzebnie się unosisz, nazywając ich chałturnikami czy też kwestionując wartość kanału w oparciu o jeden błąd i jedną dyskusje gdzie nie
  • Odpowiedz
@IntruderXXL dajcie se buzi na zgode.

Tak na serio, od pewnego czasu zauwazylem, ze coraz czesciej uprawiasz narcystyczny styl swoich wypowiedzi, jakobys byl nieomylnym i najlepszym ciezarowcem.

@Duzy_Dziki_Zwierz no, tak samo ostatnio postrzegam wpisy Intrudera.
  • Odpowiedz
ze coraz czesciej uprawiasz narcystyczny styl swoich wypowiedzi, jakobys byl nieomylnym i najlepszym ciezarowcem.

@Duzy_Dziki_Zwierz no, tak samo ostatnio postrzegam wpisy Intrudera.

nie ma sensu z nim dyskutować, ego mu #!$%@? wprost proporcjonalnie do wzrostu jego ciężarów na sztandze


@hehexdlollmao: @Mam_wiecej_niz_13lat: @wiera87: Niektórzy tak to po prostu odbierają. Co ja na to poradzę? Nie uważam że jestem nieomylny, nie uważam że jestem najlepszy, wręcz przeciwnie. I jestem także otwarty
  • Odpowiedz
@IntruderXXL nie mnie oceniac Twoja osobe, bo nie znam Cie osobiscie. Wyciagam "opinie" tylko na podstawie wypokowych wypowiedzi.

Zauwaz, ze Twoje wyniki w duzej mierze biora sie rowniez z ogromnej masy (nie tylko miesniowej). Absolutnie ich nie neguje, ale... No wlasnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Zauwaz, ze Twoje wyniki w duzej mierze biora sie rowniez z ogromnej masy (nie tylko miesniowej). Absolutnie ich nie neguje, ale... No wlasnie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@wiera87: Słuchaj dlatego masz coś takiego jak przelicznik WILKS, aby porównać zawodników z różnych wag. Mój WILKS obecnie to ~463. Oczywiście wiele Ci to może nie mówić, więc poniżej takie luźne zestawienia

1)
300: Seen the inside of a gym
  • Odpowiedz