Wpis z mikrobloga

O wiele lepiej posłuchać Tybory czy podsztangą.pl

generalnie to uważam, że podsztangą fajnie się rozwija. Nie udają chłopaki Bóg wie kogo, robią dobrą robotę


@bdm_bq: @PiccoloColo: Polemizowałbym, proszę moja krótka dyskusja z nimi pod jednym filmikiem, (mój komentarz)

https://www.youtube.com/watch?v=8OX9wcSMZ6A&lc=Ugy5Lvl6N9DO9dAeMnp4AaABAg

@Poemat mnie wrzucił na czarną LOL, więc nie mogę tam odpisać.

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #strongaf
  • 33
@johnmorra: @Need: Tak podstawą jest dotykanie sztangielek, bo to zmienai całkowicie ruch. I to jest ćwicznenie nie na stabilizacje lol, tylko na budowę siły tricepsów... Ja w tym ćwiczeniu używam 35-45kg sztangielek, a mam #!$%@? skrecane sztangielki... gdybym miał takie jak na siłowniach, to bym 50-60kg robił w tym ćwiczeniu.
pytanko jeszcze robiłem to do tej pory na poziomym podłożu, lepiej robić na skosie tak jak na tych filmikach czy można na poziomym dalej?


@Need: Zmieniaj sobie :) Skos ma ogromny plus jak jesteś większym/grubszym gościem, bo pozwala Ci na większy ROM.
@IntruderXXL: Skąd się bierze takie myślenie, że praca nad stabilizacją w 1 ćwiczeniu, z hantlami 8kg jak na filmiku, zapewni nam lepszą stabilizację w wyciskaniu, gdy ktoś kładzie się pod 150kg np.? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IntruderXXL:
ja polemizowałbym, że należy słuchać Ciebie bo kilka baboli też tu wrzuciłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) IMO mało istotny błąd i waga merytoryczna dyskusji też, nie ma sensu ich za to od razu dyskredytować. Podają wiedzę przystępną dla większości osób. Podałem lepsze alternatywy w Polskim internecie w stosunku do bardziej popularnego a niekoniecznie bardziej merytorycznego Seby Kota.
Skąd się bierze takie myślenie, że praca nad stabilizacją w 1 ćwiczeniu, z hantlami 8kg jak na filmiku, zapewni nam lepszą stabilizację w wyciskaniu, gdy ktoś kładzie się pod 150kg np.? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@urak666: Absurd i tyle. A argumenty zupełnie nietrafione z ich strony.
ja polemizowałbym, że należy słuchać Ciebie bo kilka baboli też tu wrzuciłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bdm_bq: Z ciekawości jakie? Bardzo możliwe że coś się trafiło, chętnie się do nich ustosunkuję :)

I swoją drogą widziałes ten filmik, ten fragment o tate press? Co tam gość mówi, o Tate-cie, że wygoglować trzeba itd? A potem pokazuje coś co NIE JEST TATE PRESSEM? I jeszcze absurdalne argumenty w
@urak666:
tak, poznałem chłopaków na szkoleniach z Gęsiorem i Wodynem, współpracowałem chwilę z Jurandem i to mega fajna ekipa. Będę ich bronić przed takim sraniem żarem, bo mało jest w Polskim internecie ludzi tak racjonalnych, i NORMALNYCH (głównie wg. mojego kryterium ( ͡° ͜ʖ ͡°)) A przy tym skutecznych. Jak będę startować to jestem pewien, że wyjdę z nimi.

@IntruderXXL:
nie każ mi przeglądać wszystkich wpisów
Tylko, że nie jest to powód żeby wstawiać oddzielny wpis 5 min po moim komentarzu w którym starasz się zdyskredytować kogoś BO ON NIE MA RACJI A TY TAK


@bdm_bq: Niee... Odpisywałem po prostu w wpisie @Poemat a nagle wyskoczyła mi informacja że nie mogę tam odpisywać xD Bo ma mnie zablokowanego. Więc po prostu nowy wpis zrobiłem.

Ja już pisałem nie raz jestem UCZULONY NA BZDURY. Wszędzie widzę ludzi którzy
Robisz z siebie #!$%@? wie kogo jedynego i najlepszego. A to, niestety, gówno prawda.


@Duzy_Dziki_Zwierz: Nigdy nic takiego nie napisałem, jako byłbym najlepszy, najsilniejszy, czy wiedział wszystko... Tylko mówię, jestem uczulony na bzdury, na chałturę, na to że ktoś nie poświęci 15minut żeby ogarnąć jak się wykonuje dane ćwiczenie, i dlaczego tak a nie inaczej.