Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi: Jako 15 latek chodziłem ojcu pomagać na budowie i tam oczywiście darł na mnie ryja, że nic nie umiem. Z tejże budowy odłożyłem sobie na kierownicę do kompa, bo starzy by mi w życiu nie dali 200zl na takie pierdoły i jak próbowałem ja przymocować do biurka to wbił stary i powiedział, że on to lepiej zrobi i tak docisnął, że mi połamał w #!$%@? ta kierownicę jeszcze zanim zdążyłem
@Arnold___Boczek:
@iPhoneMaster:
@dudi-dudi:
@harakiri888: Nie no to całość opowieści w sumie xD Ja jestem empatyczny i widziałem, że chłop nie wie co zrobić i mu głupio, więc powiedziałem coś w stylu "dobra tata, nic się nie stało, tak też da się grać" i tyle. Nie odkupił mi, bo nie prosiłem o to, ale faktycznie był jakby milszy później i pozwalał mi pić piwo w pracy mimo wieku xD
Ja kiedyś chciałem wymienić pastę w Xbox 360 ale tam były takie x-clampy, mocowanie radiatora to płyty głównej i nie mogłem ich odczepić (miałem 14 lat). Stary wbił wziął śrubokręt na siłę jebs i sznyta przez całą płytę główną tak że elementy poodpadały XD miną jak na 2 zdjęciu i uznał ze i tak za dużo grałem XDDD ale luz potem odkupił konsole