Wpis z mikrobloga

Schemat do porzygu.
Różowa
Wiek około 30tki
Życiowe osiągnięcia - wyjazd ze wsi do Warszawy, studia, praca w młodym dynamicznym zespole za 2500 pln i kartę benefit.
Pasje - podróże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Status mieszkaniowy - od 10 lat ten sam, w dalszym ciągu wynajmuje pokój w mieszkaniu z innymi psiapsiami w podobnym wieku + wspólne koty.
Weekendy - winko z psiapsiami, filmy dla debili, imprezki w klubach, latem plenerki nad Wisłą.
Samochód - brak.
Stan oszczędności - zero
Doświadczenie w związkach z mężczyznami mniejsze niz doświadczenia z nimi w łóżku.
Dlaczego jest starą panną? - Dziś prawdziwych mężczyzn juz nie ma! Jej byli to same dupki. Za bardzo poświęcała się innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mniemanie o sobie - zasługuję na wszystko co najlepszę! Facet powinien być 1.)... 2.)... 3.).... i tak dalej i tak dalej

#logikarozowychpaskow #p0lka #heheszki #bekazpodludzi
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ekspert_z_NASA: Jeszcze pisanie o tych ich strasznych osiągnięciach, tak bo jakieś studia które teraz kończy każdy i praca za 4k brutto w korpo przy klepaniu faktur by polowe tego wydać na pokój u Janusza to wielkie osiągniecie xd
  • Odpowiedz
@kociooka: a jeszcze co do tych 20 paroletnich gowniar...
gowniarą się rodzisz i umierasz. Wiek tu nie ma znaczenia. Przybywa ci tylko zmarszczek i kilogramów na dupie. Dla mnie gowniarą jest 30 latka, która jedyne co w życiu ogarnia to kuwety po kotach i bałagan w swoim pokoju.
  • Odpowiedz
@Perkotka: haha tak jasne, 20 letni wypierdek jeszcze moczy sie w spodnie pewnie. Nigdy nie rozumiem co mlode dziewczyny widza w rowniesnikach, jezeli nic nie moga im zapewnic. Kazda madra wie, ze dobrej jakosci zwiazek i stabilizacja jest tylko ze starszym te kilka lat, 6 czy 10 bez problemu.

@Ekspert_z_NASA: jestes bogiem hehe sama prawda, piona!
  • Odpowiedz
@Liwiia: straszna frustratka jesteś, co najmniej jakby ten temat bezpośrednio Ciebie dotyczył. Tez było wiele, ale jedna z nich mówi, że facet starzeje się lepiej (mowa jest tutaj o osobach ogarniętych, a nie alkoholikach, przegrywach i innych degeneratach społecznych o niskim ilorazie inteligencji niepotrafiących wyjść z własnej strefy konfortu) niż porównywalna kobieta, reprezentująca to samo co mężczyzna i mająca tyle samo lat. Jak bardzo byś nie zaginała rzeczywistości to 30
  • Odpowiedz
straszna frustratka jesteś, co najmniej jakby ten temat bezpośrednio Ciebie dotyczył.


@whoru: Ja? To OP stworzył aż dwa wpisy na ten sam temat ni z gruszki ni z pietruszki, a temat go przecież niby nie dotyczy xD No to nie jest o mnie, bo mam dopiero 23 lata, ale nie podoba mi się ten jad w stosunku do kobiet na wykopie i będę walczyć :D

niż porównywalna kobieta, reprezentująca to
  • Odpowiedz
@Liwiia: No to młoda jesteś, czemu przejmujesz się losem jakichś 30+ wagin? Powinno Cię to obchodzić tyle co zeszłoroczny śnieg.

Specjalnie do mojego przykładu użyłem wzory mężczyzny i kobiety, które są sobie porównywalne, a ty wyciągasz mi jakiś przykład łysiejącego o kształcie walca faceta. O co tutaj k---a mać chodzi?

Możesz śmiało tworzyć podobne wpisy na temat #p0lak i walczyć z taką jak w tym wpisie negatywną retoryką
  • Odpowiedz
No to młoda jesteś, czemu przejmujesz się losem jakichś 30+ wagin? Powinno Cię to obchodzić tyle co zeszłoroczny śnieg.


@whoru: Nie chce żadnego starego oprycha za męża, nie jestem aż tak "przedsiębiorcza". A 30 też kiedyś skończę jak dożyje. OP jest pretensjonalny i to najprawdopodobniej zmyśleniec, ale ma tu wielu zwolenników.

Specjalnie do mojego przykładu użyłem wzory mężczyzny i kobiety, które są sobie porównywalne, a ty wyciągasz mi jakiś przykład łysiejącego o kształcie walca faceta. O co tutaj k---a mać chodzi?

Nie tylko brzydcy łysieją i tyją, z wielu przystojniaczków robią się właśnie
  • Odpowiedz
@Liwiia nie wiem jakie badania czytałaś. Jeśli facet jest zdrowy, to może robić dzieci i po 60tce i 70tce a co dopiero mężczyzna w sile wieku 30-40 lat.
Ryzyko owszem wzrasta, że dziecko moze byc na późniejszym etapie swojego życia obciążone jakimiś wadami, ale po pierwsze jest to tylko ryzyko a nie reguła a po drugie, dotyczy to właśnie bardzo późnego ojcostwa czyli facetów w okolicach 60tki. Ten temat nie istnieje jeśli mówimy o wieku 30-40+ lat. Chyba, że facet ma jakieś problemy ze zdrowiem.
Dla kobiet natura jest brutalna o wiele bardziej. Ciąża po 30tce to duży w------l dla organizmu, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza ciąża. Nie bez powodu mówi się, że pierwsze dziecko powinno być przed 30tką bo raz, że pózniej ciężej zajść a dwa, że ciężej donosić samej nie narażając się na powikłania.
A to tylko sprawy biologiczne. Druga strona medalu jest taka, ze 30 letnia panna mentalnie już może się nie nadawać do bycia żoną. Zbyt bogata przeszłość, zbyt c-----e nawyki, brak wypracowanej odpowiedzialności, empatii. Taka kobieta zazwyczaj chce tylko urodzić i zająć się potomstwem, marginalizując męża, który i tak nie był jej miłością tylko reproduktorem i bankomatem. Ona dalej fantazjuje o tych ksiecach z bajki, którzy przecież mieli jej padać do stop ale ostatecznie z desperacji i samotności poszła z tym, który dał się złapać na małżeństwo z zrozsądku aby mogła się spełnić jako kobieta. Tak, spełnić jako kobieta. Bo wbrew temu co pompują do głów media, kobieta czuje sie spełniona tylko wtedy, kiedy wydaje na swiat potomstwo. Żadne kariery, wycieczki, czy inne gownoosiągnięcia nie są realną życiową satysfakcją. Takie związki prędzej czy pózniej sie rozpadają. Ona nie szanuje swojego męża, bo dobrze wie, ze jest najsłabszy ze wszystkich, którymi się otaczała. Lepsi się zmyli wcześniej lub nawet nie wykazali zainteresowania.

A w słowach babci mądrość jest taka, że kilka lat starszy facet to większa gwarancja tego, że nie zostawi cię kiedy stracisz z wiekiem urodę. Dla niego zawsze bedziesz tą młodszą. Faceci stazeją się inaczej niż kobiety i zawsze mają szansę na znalezienie młodszej ciekawej
  • Odpowiedz
Ona dalej fantazjuje o tych ksiecach z bajki, którzy przecież mieli jej padać do stop ale ostatecznie z desperacji i samotności poszła z tym, który dał się złapać na małżeństwo z zrozsądku aby mogła się spełnić jako kobieta. Tak, spełnić jako kobieta. Bo wbrew temu co pompują do głów media, kobieta czuje sie spełniona tylko wtedy, kiedy wydaje na swiat potomstwo. Żadne kariery, wycieczki, czy inne gownoosiągnięcia nie są realną życiową satysfakcją.


@Ekspert_z_NASA: ciekaw jestem skąd wiesz po czym wszystkie kobiety świata czują się spełnione.

Znasz wszystkie i pytałeś? A może sam jesteś jedną z nich i rozszerzasz to na całą
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: W wolnej chwili chętnie Ci znajdę te badania

Nie wiem w ogóle dlaczego przybrałeś ten mentorski ton skoro nie jesteś żadnym wzorem szczęścia rodzinnego tylko facetem pod 30 zaliczającym młode panny. W czasach twojej babci tężni założenie rodziny powinieneś mieć za sobą, bo wtedy faceci tez z tym nie czekali tyle czasu. Przynajmniej ci, którzy mogli
Co do "bycia młodszą" dla faceta to w życiu nie chciałabym takiego amatora
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: odpisz w końcu skąd masz tą wiedzę tajemną na temat wszystkich kobiet, bo jeśli nie prowadziłeś rzetelnych badań, ani nie znasz wszystkich kobiet, to cały ten wpis to masturbowanie się do własnych urojeń aby podbić sobie ego.

Boli mnie, że są ludzie którzy własnego chciejstwa nie potrafią odróżnić od rzeczywistości i nie zapala im się lampka nawet wtedy, gdy dumnie mówią, że wiedzą czego potrzebuje dosłownie każdy przedstawiciel jakiejś
  • Odpowiedz
Czyjego ego ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Mojego? Xd


@Liwiia: raczej OPa, skoro tak bardzo boi się odpowiedzieć na pytanie skąd wie, czego chce większość kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W końcu cały ten wpis opiera się na tym, że on rzekomo taką wiedzę posiada i wie, że żadna kobieta nie chce tak naprawdę pracować i ogólnie rozwijać się poza rodzinnymi relacjami (
  • Odpowiedz