Wpis z mikrobloga

Schemat do porzygu.
Różowa
Wiek około 30tki
Życiowe osiągnięcia - wyjazd ze wsi do Warszawy, studia, praca w młodym dynamicznym zespole za 2500 pln i kartę benefit.
Pasje - podróże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Status mieszkaniowy - od 10 lat ten sam, w dalszym ciągu wynajmuje pokój w mieszkaniu z innymi psiapsiami w podobnym wieku + wspólne koty.
Weekendy - winko z psiapsiami, filmy dla debili, imprezki w klubach, latem plenerki nad Wisłą.
Samochód - brak.
Stan oszczędności - zero
Doświadczenie w związkach z mężczyznami mniejsze niz doświadczenia z nimi w łóżku.
Dlaczego jest starą panną? - Dziś prawdziwych mężczyzn juz nie ma! Jej byli to same dupki. Za bardzo poświęcała się innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mniemanie o sobie - zasługuję na wszystko co najlepszę! Facet powinien być 1.)... 2.)... 3.).... i tak dalej i tak dalej

#logikarozowychpaskow #p0lka #heheszki #bekazpodludzi
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janeeyrie:

20 paro latka

30 letnim starym grzybem

xD

To jest właśnie wasze z------e. Wam sie wydaje, że 20 paro latka to jest młódka jakaś i ma na wszystko czas.

Ogarnięte młode dziewczyny wiążą się z kilka lat starszymi facetami, bo wiedzą, że z takim można budować
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: ooo stary ile ja takich poznałem podczas pracy w dynamicznych korporacjach. Oczywiście tak jak bóldupiące różowe tutaj, które same są w takiej sytuacji bądź taką ścieżką podążają na codzien twierdzą, że są super spełnione zyciowo po dłuższej znajomości/kilku piwach same przyznają, że w c--j nieszczęśliwe i zdają sobie sprawe z tego, że przegrały zycie. Nawet przynają, że feminizm je oszukał (co za szok). Co zabawne jednak przeważnie nie potrafią
  • Odpowiedz
Nie wiem kto tu jest bardziej żałosny.
Różowe plujące jadem, bo cieżko się pododdział, że rzeczywistość jest inna niż to co pompuje im do mózgów mainstream.
Czy niebiescy z bólem d--y, bo dobrze wiedzą, że ich różowe mają już przebieg jak Passat w dieslu xD
  • Odpowiedz
Wołam @kociooka: no i jak w końcu z tym chłopakiem, którego rzuciłaś ale chwilę pózniej zobaczyłaś pieski przed domami, dzieci na placach zabaw i znowu zapragnęłaś szczęścia u boku odpowiedzialnego mężczyzny.
Dałaś wam kolejną szansę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Eugeniusz_Zua:
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: jprdl ty zrobiłeś skrina mojej wiadomości sprzed chyba 3 miesięcy, którą usunęłam po paru godzinach XD wy serio macie zryte banie :D niby gardzicie kobietami, ale cały czas o nich gadacie, wałkujecie ten sam temat 1000 razy i jeszcze robicie skriny naszych wiadomości. Ktoś, kto jest niby 30-letnim pewnym siebie facetem, którego wyrywają 20-tki nie robi takich rzeczy. Musicie być serio nieszczęśliwi i cały czas przeżywać w głębi duszy
  • Odpowiedz
Nie wiem kto tu jest bardziej żałosny.

Różowe plujące jadem, bo cieżko się pododdział, że rzeczywistość jest inna niż to co pompuje im do mózgów mainstream.

Czy niebiescy z bólem d--y, bo dobrze wiedzą, że ich różowe mają już przebieg jak Passat w dieslu xD


@Ekspert_z_NASA: Najbardziej żałosny jesteś Ty tworząc nieproszony po kilka wpisów z serii "Samotne 30 latki takie nieszczęśliwe, a ja wyrywam sobie 20stki". Jeśli naprawdę byłbyś taki doskonały to w tym wieku miałbyś normalną rodinę czyt.żonę i dziecko. Tak się składa, że znam kilka dziewczyn, które z pewnością można by nazwać porządnymi i żadna nie jest związana ze sporo starszym bogatszym facetem, bo nie pieniądze i pozycja je najbardziej w mężczyznach interesuje. I nie wdałyby się w związek z jakimś starszym bawidamkiem, bo są mądre i wiedzą, że to nie ma przyszłości. I jeszcze wmawiasz, że te Twoje dziewczynki to nie żadne karyny tylko takie z wyższej półki xD
Chyba z wyższej
  • Odpowiedz
@kociooka: @Liwiia:
A wy dalej coś popierdujecie o tym, że mnie nie chcą kobiety w moim wieku xD
Mam 29 lat i ja serio nie nawiązuję żadnych relacji z rówieśniczkami bo są dla mnie za stare i zazwyczaj z takim bagażem życiowym, że szkoda czasu nawet na krótkie znajomosci.
Nie jestem też milionerem, żeby wyrywać na hajs.
Sklejacie w końcu temat, że facet w porównaniu do kobiety ma spokojnie 10 lat w zapasie na ułożenie sobie życia a jak jest przystojny i dobrze się trzyma, to nawet wiecej. I nie bedzie miał problemu ze znalezieniem sobie młodszej kobiety, z którą założy rodzinę. Tak było zawsze i tak bedzie nadal.
Feminizm i media was oszukują a pózniej kończy się pretensjami do całego świata i oszukiwaniem samej siebie, że wszystko jest okej a te co ułożyły sobie życie to na bank kutwiszony, blachary albo bez pasji, bo tylko gowniaka chciały wysrać. Typowa gadka damskich przegrywów, którym wydawało sie, że są zajebiste. Niestety całe pokolenie
  • Odpowiedz
Nie jestem też milionerem, żeby wyrywać na hajs.

Nie musisz być milionerem, wystarczy, że od takiej panny byłbyś znacznie zamożniejszy

Sklejacie w końcu temat, że facet w porównaniu do kobiety ma spokojnie 10 lat w zapasie na ułożenie sobie życia a jak jest przystojny i dobrze się trzyma, to nawet wiecej. I nie bedzie miał problemu ze znalezieniem sobie młodszej kobiety, z którą założy rodzinę. Tak było zawsze i tak bedzie nadal.

XDDD
A ty wiesz, że wiek ojca ma też znaczący wpływ na rozwój płodu, niektóre badania sugerują, że nawet większy.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA:

Feminizm i media was oszukują a pózniej kończy się pretensjami do całego świata i oszukiwaniem samej siebie, że wszystko jest okej


No i co cię to obchodzi? przecież nie nawiązujesz z takimi kobietami żadnej
  • Odpowiedz
poczytałem wszystko i stwierdzam, że panie trochę mijają się z tezami OPa. OP o jednym, panie o drugim. Niech sobie laseczki 30+ robią co chcą, ale prawda jest trochę taka, że te lepsze męskie partie w tym wieku to już zajęte. Picrel takich laseczek


@whoru: Pic rel chyba podstarzałych przegrywów udających bożyszcza. I ciekawe gdzie ja się mijam z tezami, proszę przykłady
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@azertyazerty: Jestem porządnie rvchana przez mężczyznę w moim wieku, z którym jestem w 7 letnim związku i o którego dbam jak mogę, więc bajki o księżniczkach zostaw dla kobiet, które poznasz na żywo
  • Odpowiedz