Wpis z mikrobloga

Schemat do porzygu.
Różowa
Wiek około 30tki
Życiowe osiągnięcia - wyjazd ze wsi do Warszawy, studia, praca w młodym dynamicznym zespole za 2500 pln i kartę benefit.
Pasje - podróże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Status mieszkaniowy - od 10 lat ten sam, w dalszym ciągu wynajmuje pokój w mieszkaniu z innymi psiapsiami w podobnym wieku + wspólne koty.
Weekendy - winko z psiapsiami, filmy dla debili, imprezki w klubach, latem plenerki nad Wisłą.
Samochód - brak.
Stan oszczędności - zero
Doświadczenie w związkach z mężczyznami mniejsze niz doświadczenia z nimi w łóżku.
Dlaczego jest starą panną? - Dziś prawdziwych mężczyzn juz nie ma! Jej byli to same dupki. Za bardzo poświęcała się innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mniemanie o sobie - zasługuję na wszystko co najlepszę! Facet powinien być 1.)... 2.)... 3.).... i tak dalej i tak dalej

#logikarozowychpaskow #p0lka #heheszki #bekazpodludzi
  • 169
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Ekspert_z_NASA: Mam 22 lata i potwierdzam co pisze @janeeyrie większość moich znajomych ma chłopaków w swoim wieku lub młodszych. Od 18 roku życia zaczęłam dostrzegać zainteresowanie facetów mną, w tym wielu po 30 i jest to obleśne. Aż się na wymioty zbiera, mężczyznom po 30 ego wzrasta wprostproporcjonalnie do ilości nałożonego żelu na włosy, ani to ani koszula was nie odmładza. Zainteresowanie możecie wzbudzać jedynie w dziewczynach z patologicznych rodzin, które
@janeeyrie: 29 lat here.
Nigdy nie byłem z kobietą starszą niż 25 lat. Ostatni rok to głównie 20-22 latki, w 90% studentki, również tych kierunków uznanych za prestiżowe, nie mówię tu o kulturoznastwie. Gówno wiesz jednym słowem. Jak facet jest zadbany i przystojny to i po 30stce wyrwie bez problemu 20 latkę. Przy mnie takie przeciętne >28 letnie bladzie z korporacji to wyglądają jak ciocie na imieninach. Nie wiem ile musiałbym
@tomislawniepelka: bo po 25 roku życia większości kończy się okres przydatności, dokładnie to co opisałem w moim poprzednim poście. Każda po 25 roku SINGIELKA, to najczęściej kopnięta w dupe po paroletnim związku, obrażona na wszystkich facetów, z wymaganiami z dupy, potargana psychicznie. W życiu takiej za żonę, HRRR TFU! Najczęściej schemat wygląda tak, że laska stara się dla faceta x lat w związku, związek się sypie, bo facet >25, a nawet
@Perkotka: Hej! Mam wrażenie że trochę przesadzasz i to co mówisz to lekka przesada, ale to pociągnijmy ten temat nieco dalej. Sam mam prawie 30 na karku i naprawdę jestem ciekaw twojej opinii jaka powinna być różnica między kobietą i mężczyzną? Pytam zupełnie szczerze bez cienia ironii. Proszę odpowiedz.