Wpis z mikrobloga

Schemat do porzygu.
Różowa
Wiek około 30tki
Życiowe osiągnięcia - wyjazd ze wsi do Warszawy, studia, praca w młodym dynamicznym zespole za 2500 pln i kartę benefit.
Pasje - podróże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Status mieszkaniowy - od 10 lat ten sam, w dalszym ciągu wynajmuje pokój w mieszkaniu z innymi psiapsiami w podobnym wieku + wspólne koty.
Weekendy - winko z psiapsiami, filmy dla debili, imprezki w klubach, latem plenerki nad Wisłą.
Samochód - brak.
Stan oszczędności - zero
Doświadczenie w związkach z mężczyznami mniejsze niz doświadczenia z nimi w łóżku.
Dlaczego jest starą panną? - Dziś prawdziwych mężczyzn juz nie ma! Jej byli to same dupki. Za bardzo poświęcała się innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mniemanie o sobie - zasługuję na wszystko co najlepszę! Facet powinien być 1.)... 2.)... 3.).... i tak dalej i tak dalej

#logikarozowychpaskow #p0lka #heheszki #bekazpodludzi
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tg1310
Poza tym nie mówimy o mnie ani o Tobie tylko o tamtym przypadku młodych ludzi, którzy zachowali się "nieodpowiedzialne "
No właśnie czy na pewno nieodpowiedzialne?
Jednak czas pokazał, że potrafią być odpowiedzialni.
A Ty p--------z o jakiejś pedofilii co jest w ogóle nie adekwatne do tematu.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Daj sobie spokoj, nie przetłumaczysz xD

Oni nie rozumieją, ze to nie są lata 50 i ze żadna normalna 20 latka nie będzie się wiązała z 30 latkiem, ze kobiety tez chcą się rozwijać, podróżować i pracować w korpo.

Takich wpisów nie tworzą szczęśliwi małżonkowie i ludzie w związkach bo ich to nawet nie interesuje, to da wysrywy 30 letniego odpada społecznego, którego nikt nie chce i wylewa swoją
  • Odpowiedz
@Pendejada: faktycznie witaminko, bo związek, stabilność uczuciowa i emocjonalna, wyklucza rozwijanie się, pracę i podróże xD
Ależ wy macie wyprane mózgi.
Znam dużo związków gdzie różnica wieku jest 5-10 lat.
Żaden z moich znajomych nie spotyka się ze swoją rownolatką. Sam mam 29 i nie pamietam kiedy miałem styczność z rówieśniczką. Ostatni raz chyba w 2013 roku.
Kobiety w moim wieku są za stare.
20-24 luzem mam powodzenie.
Aczkolwiek mam
  • Odpowiedz
@Pendejada weź po co odpowiadasz frustratowi xD przecież wiadomo że to jakiś zgorzknialy 30-letni grzyb, który wie, że nie ma szans poderwać niezależnej, inteligentnej, wykształconej kobiety w swoim wieku, bo jest za cienki. Dlatego bajeruje jakieś gówniary, które lecą na byle co byle tylko miało kasę i je sponsorowalo. Zresztą to też pewnie ściema, gdyby był taki dynamiczny chad to zamiast wykłócac się na śmiesznym portalu z obrazkami obracałby jakąś dziewczynę.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: K---a człowieku, żyj i daj żyć innym xD jak one chcą się bujać po imprezach do 40 stki, wynajmować pokoje i pracować w korpo to niech to robią, i tak nie będziesz miał z nimi styczności bo wolisz młodsze, ja j---e człowieku xD czemu służy twój wpis bo nie rozumiem? Szukasz poklasku wśród mizognow? Plusiki lecą?
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: xDDDDDD

Twojej matce kisiel z cipy poleciał na widok debila, po 5 minutach mu dała i tak powstałeś ty.

Jesli znasz tylko takie kobiety, które dają d--y na ładna mordę to tylko ci współczuć.
  • Odpowiedz
30-letni grzyb, który wie, że nie ma szans poderwać niezależnej, inteligentnej, wykształconej kobiety w swoim wieku, bo jest za cienki.


@kociooka: Mówisz o tych silnych, niezależnych 3X, które nie są w związku bo "mężczyźni boją się takich silnych, niezależnych kobiet jak my"? XD Gwarantuję że normalni mężczyźni omijają je szerokim łukiem.

Ale muszę przyznać, że co by się nie działo kobiety zawsze znajdą wymówkę żeby winę za swoje błędne decyzje
  • Odpowiedz
@kociooka: @Pendejada:
Dziewczyny, dostając takiego bólu d--y i pisząc coś o 30 letnich grzybach z którymi wstyd wyjść na miasto, widać, że nie macie nawet styczności z przystojnymi facetami na poziomie. Widać nie jesteście ich targetem.
Nikt wam nie broni siedzieć w namiotach z waszymi chłopakami.
Czy ja próbuje was nakłonić do zwiazku z kilka lat starszymi facetami?
Nie o tym jest ten post.
I zapamiętajcie tę najprawdziwszą
  • Odpowiedz
niż jeść steka za 180 cbl i popijać winem za drugie tyle z 30 letnim frajerem, którego nikt normalny nie chce a jedyne co ma do zaoferowania to hajs xD


@Pendejada: Wątpię, zeby taki gość chciał płacić za taką p0lkę jak Ty. Generalnie pomyślunkiem nie grzeszysz xD
  • Odpowiedz