Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL: a później przychodzi taki do mnie do pracy i każe sobie dobrać koszulę... No i oczywiście taką co by taliowana była. Inna nie może być, bo zaburza proporcje sylwetki. A ja się męczę, a i tak nie jestem w stanie nic umęczyć w tej sytuacji (,) niefajne to
  • Odpowiedz
a później przychodzi taki do mnie do pracy i każe sobie dobrać koszulę... No i oczywiście taką co by taliowana była. Inna nie może być, bo zaburza proporcje sylwetki. A ja się męczę, a i tak nie jestem w stanie nic umęczyć w tej sytuacji (,) niefajne to


@Metr63: Spokojnie na mnie nie trafisz... w żaden rozmiar nie wejdę, wszystko szyte od zera na miarę musi być.
  • Odpowiedz
walisz insulinę ? Przecież ty musisz jeść absurdalne ilości kalorii


@bezduchy: Będąc naturalem aż tyle nie jem co ludzie na koksie o podobnych wymiarach. Jem jakieś 6000-7000kcal dziennie.
  • Odpowiedz
bo u facetów na plecach się praktycznie tłuszcz nie kumuluje, tylko na bębnie co widać u pana Intrudera. Na pewno trzymanie takiego bf ze zdrowiem nic wspólnego nie ma. Wyniki wynikami, ale serducho długo tego nie uciągnie


@AnonimowyGoj: A co to za umięśniony Pan na zdjęciu które wrzuciłeś? Kurczę góra z 2% bf-a, forma na scenę, czy to jakiś znany kulturysta? No same mięśnie.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Sporty siłowe to całkiem nie moja bajka, ale z przyjemnością czytam Twoje wpisy. Podziwiam za rozwój, determinację i nieprzerwane dążenie do wyznaczonych celów. Powodzenia!
  • Odpowiedz