Wpis z mikrobloga

Kobiety po 25 roku życia stopniowo zaczynają być dla większości mężczyzn coraz mniej atrakcyjne matrymonialnie (nie mylić z seksualną atrakcyjnością, chociaż i ta zaczyna spadać).
30 latki mało kiedy są poważnie traktowane w kontekście zakładania rodziny.

Dlatego, jeśli przebiłaś już ćwierć wieku i nadal nie jesteś w stałym zwiazku, biegasz z psiapsiami, wydaje ci się, że na wszystko masz czas, zasługujesz na wszystko co najlepsze, książę sam cię znajdzie i w ogóle musisz się wyszaleć, to pamiętaj o tym, że w świadomości każdego ogarniętego gościa stajesz sie już zajechanym szrotem bez perspektywy na ułożenie z tobą życia i spłodzenia potomstwa.
Nie bedzie happy endu. Będziesz wolna aż do śmierci.


#tinder #badoo #randki #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 140
@Ekspert_z_NASA:

kobiety po 25 roku życia stopniowo zaczynają być dla większości mężczyzn coraz mniej atrakcyjne matrymonialnie


Ale ty zdajesz sobie z tego sprawę, że średni wiek zawierania małżeństw w Polsce to 27 roku dla kobiet? W porównaniu z innymi państwami EU jest to bardzo młody wiek. W takich Niemczech to 31, 33. W Irlandii 34, 36. Mniejszą średnią mają Mołdawia, Ukraina, Rosja, Chiny. Hmm Ciekawe co łączy te kraje?

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_age_at_first_marriage

30
"Złoty okres faceta zaczyna się po 30"
O ile ktos lata 20-30 spedzil zasuwajac na silce i pracujac nad kariera oraz majatkiem to tak, czyli jakis nikły procent. Reszta zakolaków i brzuchaczy to swój złoty okres będzie mieć jedynie w swojej głowie. Kobieta która o siebie dba w wieku 30 lat dalej będzie mogła przebierać w adoratorach i tych młodszych i starszych.
@Ekspert_z_NASA: Śmieszy mnie trochę to podejście, że facet jest jak eheh wino, #!$%@? prawda, wbijacie 25lvl, a potem tylko gorzej, ale sobie wmawiajcie, że wam jakieś jaja rosną i charakter się wykształca xD, normickie głupoty. Najważniejsze co właśnie takie lochy 20-24 level w was pociąga to status materialny i łał jest starszy pochwale się koleżankom. Jedyne co widzicie w takiej typiarze to seks bo hehe ciałko dupa cycunie #!$%@? odpady cywilizacji,
@Point6: pucuj zbroję.
A kto Ci powiedział, że chwilę po poznaniu się bierzesz ślub? To chyba, normalne, że kilka lat jest się razem, nikomu wiek w miejscu nie stoi, jak poznasz 24 latkę i weźmiesz z nią ślub po 3 latach to ma 27.
A co do tych standardów zachodnich, to średnia wieku ma właśnie wpływ na to, że społeczeństwa im wymierają a w siłę rosną mniejszości.
Model wschodni, gdzie kobieta
@LilyOfTheValley wez pod uwage ze jest wielu facetow takich jak ja. Moze nie jestem "misterem polonia" ale jakims biedaprzegrywem tez nie. Mam 31 lat a polowa z tego zmarnowana przez niestabilne emocjonalnie rozowe ktore maja zbyt duze ego i problemy z psychika.

Czy to znaczy ze jestem "odpadem"? Nie. To znaczy ze po prostu mam pecha i swiadczy o jakosci dziewczyn ¯_(ツ)_/¯
@Ekspert_z_NASA:

A kto Ci powiedział, że chwilę po poznaniu się bierzesz ślub? To chyba, normalne, że kilka lat jest się razem, nikomu wiek w miejscu nie stoi, jak poznasz 24 latkę i weźmiesz z nią ślub po 3 latach to ma 27.


Tylko że z roku na rok stale się zwiększa. I za jakieś 20 lat, poznasz 30 latkę i weźmiesz z nią ślub w wieku 33.

A co do tych
Facet im starszy tym dosłownie lepszy z niego partner bo ma za sobą bagaż doświadczeń życiowych jak i miłosnych, wyszalał się (kryzys wieku średniego nie wystąpi), mógł na spokojnie coś w życiu osiągnąć, wie czego chce i nie zwiąże się z pierwszą lepszą która da mu atencję, kontakty z większą ilością kobiet zdecydowanie bardziej go rozwinęły, gdy się zdecyduje to można być go bardziej pewnym, ale przede wszystkim jest zaradny i samodzielny,
Nie wierzcie w takie rzeczy do końca ;) W znaczącej większości laski do 22 (a czasem i do 23) mają pusto we łbie, total random mode, dziś do Ciebie pisze, jutro Cię wystawia. Brzmi kuriozalnie, zero zasad moralnych? Ale tak często jest. Chcesz tego, bo przecież ona taka ładna "płodna Julka"? Proszę bardzo :)


@MatiKosa: Nie. Nie, nie i jeszcze raz nie.

Dziewczyny bardzo szybko pokazują swój potencjał i czego chcą.
@Point6: argument mam taki, że przy mentalności polek i przekonaniu, że są wyjątkowymi płatkami śniegu, że każdy musi się o nie zabijać a summa summarum brać na garba, starać się i ogarniać życie w małżeństwie, gwarantując wygodny, byt, to powinny sobie jednocześnie wbić do łbów, że skoro tkwią we wschodnim modelu białorycerstwa ze swoimi wyobrażeniami, to powinny też w tym wschodnim modelu podporządkować się facetowi, skleić #!$%@?ę i nie gulgotać coś
@Ekspert_z_NASA:

argument mam taki

że przy mentalności polek i przekonaniu, że są wyjątkowymi płatkami śniegu

to powinny sobie jednocześnie wbić do łbów, że skoro tkwią we wschodnim modelu białorycerstwa ze swoimi wyobrażeniami

skleić #!$%@?ę

nie gulgotać coś o szaleństwach licząc, że po 30tce z przebiegiem tysiąca bolców dalej bedą świetnym materiałem na żonę.


No to ja ci też podam argument na takim poziomie. Rucham ci mame.

Na wschodzie kobiety mają mniej