Wpis z mikrobloga

Kobiety po 25 roku życia stopniowo zaczynają być dla większości mężczyzn coraz mniej atrakcyjne matrymonialnie (nie mylić z seksualną atrakcyjnością, chociaż i ta zaczyna spadać).
30 latki mało kiedy są poważnie traktowane w kontekście zakładania rodziny.

Dlatego, jeśli przebiłaś już ćwierć wieku i nadal nie jesteś w stałym zwiazku, biegasz z psiapsiami, wydaje ci się, że na wszystko masz czas, zasługujesz na wszystko co najlepsze, książę sam cię znajdzie i w ogóle musisz się wyszaleć, to pamiętaj o tym, że w świadomości każdego ogarniętego gościa stajesz sie już zajechanym szrotem bez perspektywy na ułożenie z tobą życia i spłodzenia potomstwa.
Nie bedzie happy endu. Będziesz wolna aż do śmierci.


#tinder #badoo #randki #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 140
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: ale dlaczego tak się przejmujesz tym, czy randomowe laski znajdą sobie męża czy nie? aż taki jesteś altruistyczny, czy lubisz układać ludziom życie, czy o #!$%@? chodzi? xD
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: w twoim wieku myślałam tak samo o sobie, rozwijaj te pasje, nawet nie wiesz jak ci pomogą- na oczarowywanie niebieskich jest dużo więcej sposobów niż tylko ładna buźka, która daje tylko pierwsze dobre wrażanie ;) Z resztą ludzie dorośli nabierają lepszych rys z czasem, jeszcze wszystko przed toba :)
  • Odpowiedz
@PannaYa: Moje pasje to głównie muzyka rockowa i języki obce. Ewentualnie szachy, jazda na rowerze, czytanie dobrych książek, najlepiej fantasy i sci-fi. Z przedmiotów ścisłych jestem nieco słaba, ale z fizyki i z chemii byłam chwalona przez nauczycieli. Z matmy kiedyś dwóje miałam, ale ostatnio po przeniesieniu się do liceum zaocznego w 2018 r., ze względu na choroby (m.in. zapalenie płuc, ciągłe przeziębienia). Matura w 2020 r. dopiero. Ech, niedojda życiowa
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: no to mi uwierz, ze z czasem ogarnieta babka, ktora lubi to co robi i zaraza innych swoimi pasjami to to, co spedza sen z powiek :D Ciesz się i rób co lubisz, faceci moga poczekac :P Mi pierwszy nieszczesnik trafil sie dopiero jak mialam 21, teraz sie ciesze, ze bylam lekko skrzywiona jednostka bo to lepiej mnie zycia nauczylo (makijazu tez nie uzywam, czasem lekkiego jak do stroju pasuje
  • Odpowiedz
@PannaYa: Chyba się za bardzo boję samotności. Gdyby nie te głupie instynkty, aby mieć kogoś u boku, czy nawet się ruchać (o nie, seksu nie lubię, bo w rocku progresywnym nikt o seksie nie śpiewa, poza tym, seks jest dla prymitywów, ale instynkty mną rządzą), to bym perfekcyjnie funkcjonowała. Poza tym, jestem jedynaczką... Ale i tak wybieram samotność, bo więcej pieniędzy i więcej czasu dla siebie. Gówniaków nie muszę wychowywać, bo
  • Odpowiedz