Wpis z mikrobloga

Kobiety po 25 roku życia stopniowo zaczynają być dla większości mężczyzn coraz mniej atrakcyjne matrymonialnie (nie mylić z seksualną atrakcyjnością, chociaż i ta zaczyna spadać).
30 latki mało kiedy są poważnie traktowane w kontekście zakładania rodziny.

Dlatego, jeśli przebiłaś już ćwierć wieku i nadal nie jesteś w stałym zwiazku, biegasz z psiapsiami, wydaje ci się, że na wszystko masz czas, zasługujesz na wszystko co najlepsze, książę sam cię znajdzie i w ogóle musisz się wyszaleć, to pamiętaj o tym, że w świadomości każdego ogarniętego gościa stajesz sie już zajechanym szrotem bez perspektywy na ułożenie z tobą życia i spłodzenia potomstwa.
Nie bedzie happy endu. Będziesz wolna aż do śmierci.


#tinder #badoo #randki #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 140
  • Odpowiedz
Co do wyglądu - wyglądam jak jakaś wiedźma, albo niektórzy mnie mylili z chłopakiem, nawet jak miałam długie włosy (mam brązowe, gęste włosy, zielone oczy i krzywy nos), w styczniu je ścięłam. Poza tym, sukienek nie lubię nosić, ale lubię kolorowe ubrania (choć zimą mi się brzydko ubierać zdarzało.
  • Odpowiedz
Ale rakowisko .... Moja ciocia wdowa po 50 + dobrych parę lat po śmierci wujka znalazła sobie bardzo w porządku faceta ale wykopki wiedzą lepiej i wszystkich do jednego wora
  • Odpowiedz
@Czarzy: Jeżeli nie dostrzegasz żadnej różnicy w mentalności 18-latek vs 25-latek, to w zasadzie jakakolwiek dalsza dyskusja nie ma sensu, bo to tak jakbyś porównywał osiągi Tico do Ferrari, to nie jest ta liga. Laska 18 lat nigdy nie była, nie jest i nie będzie (w 99.9%+ przypadków) równorzędną partnerką do rozmowy dla ogarniętego 26-30-latka. O czym z nią chcesz porozmawiać, o tym że dziś była niezapowiedziana kartkówka z przyrki? Że
  • Odpowiedz
Dlatego, jeśli przebiłaś już ćwierć wieku i nadal nie jesteś w stałym zwiazku, biegasz z psiapsiami, wydaje ci się, że na wszystko masz czas, zasługujesz na wszystko co najlepsze, książę sam cię znajdzie i w ogóle musisz się wyszaleć, to pamiętaj o tym, że w świadomości każdego ogarniętego gościa stajesz sie już zajechanym szrotem bez perspektywy na ułożenie z


@Ekspert_z_NASA: i będzie miała dużo kotów.
  • Odpowiedz