Wpis z mikrobloga

Kobiety po 25 roku życia stopniowo zaczynają być dla większości mężczyzn coraz mniej atrakcyjne matrymonialnie (nie mylić z seksualną atrakcyjnością, chociaż i ta zaczyna spadać).
30 latki mało kiedy są poważnie traktowane w kontekście zakładania rodziny.

Dlatego, jeśli przebiłaś już ćwierć wieku i nadal nie jesteś w stałym zwiazku, biegasz z psiapsiami, wydaje ci się, że na wszystko masz czas, zasługujesz na wszystko co najlepsze, książę sam cię znajdzie i w ogóle musisz się wyszaleć, to pamiętaj o tym, że w świadomości każdego ogarniętego gościa stajesz sie już zajechanym szrotem bez perspektywy na ułożenie z tobą życia i spłodzenia potomstwa.
Nie bedzie happy endu. Będziesz wolna aż do śmierci.


#tinder #badoo #randki #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 140
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Nie zawsze, nadal może być taka matrymonialnie atrakcyjna, pod warunkiem, że nie ma żadnego gówniaka na karku. Ale takich jest chyba coraz mniej XD Nie zapomnij też, że istnieje na świecie masa MILF'o fetyszystów (takich jak ja), dla których takie kobietki to wybawienie.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Zara lochy się zlecą i będą wściekle i agresywnie zaprzeczać że to gówno prawda, trzask pękających dup będzie słychać.

Każdy facet który nie jest spermiarzem ani betacuckiem zdaje sobie sprawę że najlepsza locha to taka 20-24 lvl i potem jest tylko gorzej. Lochy w rejonach 30lvl i więcej mogą być dobre do ruchania ale na ślub już o wiele za stare.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: takie wnioski to chyba chłopcy koło 20 mają.. kobieta która ma 25 lat jest niby ogólnie mówiąc zła'? Myślałem ze to kiedyś na wsi tak sie tylko uważało
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: Otóż w przypadku facetów to dział inaczej. Ogarnięty gość po 30 spokojnie ma powodzenie wśród sporo młodszych kobiet. Rodzinę moze założyć teraz jak i za 10 lat.
Kobieta? Kobieta ma krótki okres czasu na ułożenie sobie życia. Jeśli wolała sie bawić, to lepiej nich pogodzi sie z tym, że wszystkie najlepsze opcje, dawno ją ominęły. Nikt nie traktuje jej poważnie.
  • Odpowiedz
@Tgk87: te wiejskie prawa są mądrzejsze od wielkomiejskich trendów, że na wszystko jest czas i trzeba się wybawić. Efektem tego jest cała generacja starych panien, którym wydawało lub wydaje sie, ze ciagle są przyszłościowe.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: nie działa inaczej, przekonasz się, myślisz że te najfajniejsze kobiety, którym zależy na facecie, a nie jego kasie będą wołały rówieśnikam, czy faceta po 30-stce? Ja znam odpowiedź i Ty też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: nie zaklinaj rzeczywistości. Macie którymi termin do spożycia. To, ze dalej ktoś chce was ruchac i względnie cieszycie sie powodEniem, nie znaczy, ze ktoś na poIomie z możliwościami, bedzie chciał sie z wami wiązać i robić dzieci,
Facet jest jak wino, im starszy tym lepszy.
Kobieta jak mleko...
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: Ja też znam. Ogarnięty dojrzały starszy np o 4lvle facet z kasą charakterem doświadczeniem i jajami vs gówniarz rówieśnik gołodupiec które dalej mieszka z mame i spędza życie na chlaniu i wykopie. Znam wiele par i mało która to para rówieśników, większość to sytuacja że niebieski ma wyższy lvl. Inb4 jeśli ty koniecznie potrzebujesz dopływu poczucia się „inną niż inne” to ok, powiedz te słynne babskie „ja taka nie jestem”
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: 5-10 lat sztarszy mąż to standard.
Ja sam już nie pamietam kiedy spotykałem się ze swoją rownolatką. A jak dochodziło do tego, to czułem sie jakby była ode mnie starsza. Kobiety bardzo często juz przed 30tką zaczynają mocno podupadać na urodzie.
Większość moich znajomych spotyka sie z dziewczynami po kilka lat młodszymi.
Przykłady małżeństw w tym samym wieku to jedynie pary z czasów licealnych.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: @LilyOfTheValley: podstawowy błąd w logice loch, który sprawia że gdy lochy go w końcu zrozumieją to jest dla nich jak lodowaty prysznic i plaskacz w mordę - to że masz 1000 par na tinderze i 100 spermiarzy wypisujących na insta nie oznacza że masz 1100 kandydatów na męża i staropanieństwo „to mnie na pewno nie spotka”. Większość z tych par chce tylko ruchania, ci bardziej poważni też mało prawdopodobne
  • Odpowiedz
Ogarnięty dojrzały starszy np o 4lvle facet z kasą charakterem doświadczeniem i jajami vs gówniarz rówieśnik gołodupiec które dalej mieszka z mame


@leje_benzyne_do_diesla: jak dla kobiety liczy się tak bardzo status materialny to czy to na pewno taki dobry wybór na żonę? Poza tym młodszy facet często jest bardziej ogarnięty niż starszy, nie wiem czemu porównujesz tutaj takie skrajności, jakby każdy z upływem 4 lat życia zyskiwał charakter, doświadczenie i jaja
  • Odpowiedz