Wpis z mikrobloga

Kobieta na tinderze konkretnego faceta powyżej 29 r.z nie znajdzie, nie ma się co łudzić, nie znajdzie nawet kochanka.
Ci faceci po 3 to tam wybryki natury, jacyś brzydale i przegrywy.
Serio, przesunelam z 1000 facetów w samej stolicy i spodobało mi sie może ze 2. Jak już trafi się jakiś przystojniak po 30stce, to wystarczy spojrzec na imie i już wiadomo, ze obcokrajowiec, a ja jakoś nie mam ochoty na znajomość z obcokrajowcem.
Czasem jak się trafi jakiś urodziwy, to ma jakiś żenujący opis i tak to leci...
Przeswipuje cały Tinder i nawet nikogo nie poznam.

Dobra rada dla różowych szukających faceta koło 30stki - szukajcie młodszego, bo po 30 zostały tam same brzydale, Janusze i sebki.

5 lat temu poznałam tam naprawdę ciekawych i przystojnych facetow, ale oni mieli wtedy 25 lat xD

Dobre partie znikają stamtąd szybko.

#tinder #randkujzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 96
@OfCourseIStillLoveYou: A co ty sobą reprezentujesz, czym się interesujesz, co masz do zaoferowania przystojnemu, normalnemu facetowi po 30.? Bo ja mam tyle lat, obracam się w środowisku kolarzy górskich, spoko ziomków i oczywiście większość ma panny, ale jak któryś nie ma, to co ty byś mu mogła zaoferować, gdy on lubi aktywnie spędzać czas? Netflixa? Swoje towarzystwo w kinie, restauracji, galerii handlowej? Problem jest w tym, że jak się na tinderze