Wpis z mikrobloga

Kobieta na tinderze konkretnego faceta powyżej 29 r.z nie znajdzie, nie ma się co łudzić, nie znajdzie nawet kochanka.
Ci faceci po 3 to tam wybryki natury, jacyś brzydale i przegrywy.
Serio, przesunelam z 1000 facetów w samej stolicy i spodobało mi sie może ze 2. Jak już trafi się jakiś przystojniak po 30stce, to wystarczy spojrzec na imie i już wiadomo, ze obcokrajowiec, a ja jakoś nie mam ochoty na znajomość z obcokrajowcem.
Czasem jak się trafi jakiś urodziwy, to ma jakiś żenujący opis i tak to leci...
Przeswipuje cały Tinder i nawet nikogo nie poznam.

Dobra rada dla różowych szukających faceta koło 30stki - szukajcie młodszego, bo po 30 zostały tam same brzydale, Janusze i sebki.

5 lat temu poznałam tam naprawdę ciekawych i przystojnych facetow, ale oni mieli wtedy 25 lat xD

Dobre partie znikają stamtąd szybko.

#tinder #randkujzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 96
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OfCourseIStillLoveYou: ale wiesz, że tinder pokazuje Ci facetów na Twoim poziomie. Każdy ma ocenę na podstawie tego czy podoba się wielu osobom z wysoką oceną. Także mam złe wieści ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@OfCourseIStillLoveYou: Nawet nie napisałaś w poście, ile masz lat, a frustraci już Cię mianowali Karyną bez perspektyw, lvl 30, wieczną panną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Typowe mikro jest typowe ( ͡ ͜ʖ ͡)
Da się znaleźć ogarniętego faceta ok. 27-30 lvl, ale najpierw musisz odłowić morze gunwa + mieć dużo szczęścia, że Wasze drogi się przetną. Bądź cierpliwa, ale nie zdesperowana, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OfCourseIStillLoveYou: A nie wpadłaś na to, że fajni faceci po 30 już nie siedzą na Tinderze, bo im się znudziło moczenie kutanga i teraz szukają normalnych dziewczyn w normalnych miejscach, a nie w tej #!$%@?? Ja swoją (5 lat STARSZĄ) znalazłem na targach książki i O BOŻE, nie wiem jak taki diament się uchował xD 8 lat już razem. Pozdrawiam ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@OfCourseIStillLoveYou: To samo mogę powiedzieć o kobietach powyżej 29 lat. Modelki nie szukam ale najważniejsze to w ogóle kobiety nie dbają o siebie. Są mało ambitne, większość ma dzieci i siedzą na zasilkach prezentują sobą naprawdę marny poziom rozmowy. Wiadomo życie stawia kłody pod nogi każdemu. Tez jestem po różnych życiowych doświadczeniach próbuje życie ułożyć sobie ale dbam o siebie mam hobby, plany i ambicje co do przyszłości. Oczywiście na pewno
  • Odpowiedz