Wpis z mikrobloga

Kobieta na tinderze konkretnego faceta powyżej 29 r.z nie znajdzie, nie ma się co łudzić, nie znajdzie nawet kochanka.
Ci faceci po 3 to tam wybryki natury, jacyś brzydale i przegrywy.
Serio, przesunelam z 1000 facetów w samej stolicy i spodobało mi sie może ze 2. Jak już trafi się jakiś przystojniak po 30stce, to wystarczy spojrzec na imie i już wiadomo, ze obcokrajowiec, a ja jakoś nie mam ochoty na znajomość z obcokrajowcem.
Czasem jak się trafi jakiś urodziwy, to ma jakiś żenujący opis i tak to leci...
Przeswipuje cały Tinder i nawet nikogo nie poznam.

Dobra rada dla różowych szukających faceta koło 30stki - szukajcie młodszego, bo po 30 zostały tam same brzydale, Janusze i sebki.

5 lat temu poznałam tam naprawdę ciekawych i przystojnych facetow, ale oni mieli wtedy 25 lat xD

Dobre partie znikają stamtąd szybko.

#tinder #randkujzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 96
  • Odpowiedz
@OfCourseIStillLoveYou: miałam Tinder ustawiony na 28-34 z ciekawości, żeby zobaczyc co będzie XD i nie było tragedii, mam tez kilku starszych ziomków i oni sa bardzo nastawieni na związek, nie szukają już małolat do przygód bo im się znudziło. Było tez kilku spoko dedich ʕʔ
  • Odpowiedz
@OfCourseIStillLoveYou: Fun fact: ci fajni faceci co ich spotkałaś 5 lat temu...dziś mają 30 lat :v Zależy też czego szukasz? Bo że nie sebixa to się domyślam, ale czym on ma się charakteryzować? Wysoki, bardzo mocno przystojny, dobra praca, markowe ubrania? Im bardziej wyśrubujesz wymagania, tym mniejsza szansa spotkać kogoś takiego. Aż nie chce mi się wierzyć, żeby na 1000 swipe'ów nie było co najmniej z 40-80 w miarę sensownych facetów
  • Odpowiedz