Wpis z mikrobloga

Kobieta na tinderze konkretnego faceta powyżej 29 r.z nie znajdzie, nie ma się co łudzić, nie znajdzie nawet kochanka.
Ci faceci po 3 to tam wybryki natury, jacyś brzydale i przegrywy.
Serio, przesunelam z 1000 facetów w samej stolicy i spodobało mi sie może ze 2. Jak już trafi się jakiś przystojniak po 30stce, to wystarczy spojrzec na imie i już wiadomo, ze obcokrajowiec, a ja jakoś nie mam ochoty na znajomość z obcokrajowcem.
Czasem jak się trafi jakiś urodziwy, to ma jakiś żenujący opis i tak to leci...
Przeswipuje cały Tinder i nawet nikogo nie poznam.

Dobra rada dla różowych szukających faceta koło 30stki - szukajcie młodszego, bo po 30 zostały tam same brzydale, Janusze i sebki.

5 lat temu poznałam tam naprawdę ciekawych i przystojnych facetow, ale oni mieli wtedy 25 lat xD

Dobre partie znikają stamtąd szybko.

#tinder #randkujzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 96
  • Odpowiedz
Po 30 to są już obrzydliwe staruchy, zmarszczki, zmęczona goleniem skóra, stary kutang, żel na włosach bo myślą że ich odmłodzi w połączeniu z koszulą, zamulają a do tego ego wywalone w kosmos, stare oblechy


@Perkotka: taaa i podczas drzemki wylatuje z buzi slina ;)

Jestem po 30 a daja mi duzo mniej, jak jestem w jakims klubie to podbijaja nawet malolatki 22 lata, bardzo mile uczucie :)
  • Odpowiedz
@OfCourseIStillLoveYou: Młodsi będą z tobą tylko dla seksu i zabawy, a ja jako 30latek dostaję wiadomości od zgrabnych 22 latek bez problemu. Sporo też trafia się starszych kobiet 35-48, ale one raczej szukają seksu. Nie wiem, gdyż im nigdy nie odpisuje. Najmłodsze z jakimi rozmawiałem miały 18 i 19 lat. Kobiety w moim wieku jakoś mnie nie kręcą, bo wiem, że mają duży przebieg, spore wymagania, mają nadwagę i często są
  • Odpowiedz
@OfCourseIStillLoveYou: Po pierwsze tinder to syf, a większość kont to fejki. Ja siedzę wyłącznie na badoo. Wszystko co napisałem wyżej to prawda i mogę Ci nawet zrobić zrzuty kobiet, które do mnie piszą, a są w tej grupie również Brytyjki i Hiszpanki studiujące medycynę. Jestem skłonny podać Ci nawet namiary na priv, abyś mogła mnie odszukać i sama ocenić. Zdjęcie z avatarka tutaj, to nie ja. Sam jestem ciekaw twojej osoby.
  • Odpowiedz