Wpis z mikrobloga

Mam zamiar kupić Redmi Note 7 ze strony mi-home.pl i w zestawie jest etui ochronne. Jakie to etui jest? Może ktoś wstawić zdjęcie/linka do tego etui które dołączają? I jeszcze jedna kwestia. Czy w cenie do 800 złotych jest lepszy wybór? Ważne żeby miał baterie 4000 mAh, z wymagających aplikacji nie korzystam.
#xiaomi
  • 11
@zmasowanyatak: dzięki
@Zgrywajac_twardziela: Więc trzeba kupić osobno nowe, robi się już ponad 800 zł :D Takie będzie odpowiednie? Otwierane etui nie lubię, więc takie może https://allegro.pl/oferta/etui-karbon-case-szklo-do-xiaomi-redmi-note-7-7929472815
Pytam o to etui bo od ponad 4 lat korzystam z jednego telefonu, a przy nim miałem skórzane etui (zgubiłem jakieś 2 lata temu, wkładałem do środka telefon i wyjmowałem jeśli chciałem korzystać, dla mnie to jest najlepsza opcja, chociaż widzę że takich już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acarter: tak jak kolega @John_archer mówi: kup porządne etui. Żona ma ten telefon, kupiła po 3 tygodniach Nillkina i szkło 3mk, bo to co powstało na ekranie po tak krótkim czasie użytkowania to jest jakaś porażka. Ekran porysowany strasznie - tel noszony w torebce. Wg mnie pomyśl poważnie o porządnym etuii i bardziej o porządnym szkle ochronnym.
@John_archer: @Kapitan_Ameryka: Wczoraj zaraz po tym jak wrzuciłem tego linka do etui za 9 złotych zorientowałem się, że to jednak badziew :D Wychodzi więc na to, że trzeba kupić taki zestaw. Jeszcze przypomniały mi się słuchawki, których jak patrzę w zestawie nie ma do telefonu. I teraz nie wiem, Xiaomi nie dołącza słuchawek czy inni producenci też? Coś przez parę ostatnich lat się zmieniło, że już nie dołącza się