Wpis z mikrobloga

Różowe ja w wielu rzeczach staram się Was zrozumieć, jednak widzę, że w wielu kwestiach idziecie na skróty. Oczywiście nie ma w tym nic złego, że ktoś ułatwia sobie życie ale to w wielu przypadkach jest odwracanie kota ogonem od prawdziwego problemu. Spójrzcie na to co znalazłem w sponsorowanych na fejsie.

Opaski na uda przeciw ocieraniu xD

Czemu te kobiety mają problem z ocieraniem się ud? No może dlatego, że prowadzą niezdrowy tryb życia i są otyłe... Aaaa nie sorry.. To są modelki plus size ¯\_(ツ)_/¯

#takaprawda #logikarozowychpaskow
Ricochet - Różowe ja w wielu rzeczach staram się Was zrozumieć, jednak widzę, że w wi...

źródło: comment_Rnu0Zzaiv7jT1FMtLnRs7LfL2U6dWNXm.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@Ricochet: niekoniecznie to tylko od otyłości, tez budowa anatomiczna ma znaczenie, ja byłam chuda i wystarczyło ze udo lekko dotknęło drugie i miałam rany ()
  • Odpowiedz
@motaboy weź sobie je wyobraź bez
1. Photoshopa
2. Jak zdejmą to wszystko co mają na sobie i uciska te tłuste cielska do jako takiego kształtu

Przecież one mają gacie uszyte z plandeki od Żuka!
  • Odpowiedz
Czemu te kobiety mają problem z ocieraniem się ud? No może dlatego, że prowadzą niezdrowy tryb życia i są otyłe... Aaaa nie sorry.. To są modelki plus size ¯_(ツ)_/¯


@Ricochet: Inni Ci już wytłumaczyli, że nie trzeba mieć nadwagi, żeby mieć z tym problem.

A jeśli ma nadwagę i jest na diecie, to wg. ciebie schudnie w jeden dzień? Schudnięcie potrafi zająć rok a nawet więcej. W międzyczasie ma rozumiem
  • Odpowiedz
ale da sie zauważyć że to kobiety kombinują jakby sobie zrobic wygodniej niskim kosztem, zamiast wziąć się za siebie


@Ricochet: Niby w jaki sposób coś podobnego zauważyłeś? xD Ciuchy dla grubasów produkuje się dla obu płci i niemało wśród nich śmieszkowych nadruków w stylu "lepszy brzuch od piwa niż garb od roboty". I każda kobieta mogłaby to wkleić pod identycznym wpisem.
Nie jestem pewien czy wiesz jak zbudowane jest ciało
  • Odpowiedz
ale da sie zauważyć że to kobiety kombinują jakby sobie zrobic wygodniej niskim kosztem


@Ricochet: to, że powstają jakieś spodnie push-up i tego typu podobne rzeczy jeszcze nie oznacza, że wszystkie kobiety się na to rzucają. Poza tym takie opaski są fajne, bo nawet jeśli ktoś przytył i bierze się za siebie, to nie schudnie w jeden dzień, a w lecie czasami w jest na tyle gorąco, że tylko sukienka
  • Odpowiedz
@Ricochet: ale czaicie, że takie coś to też idealne rozwiązanie dla dziewczyn po jakiś zabiegach na nogi czy chorobach nóg? ja mam spuchniętą nogę, która trzeba trzymać w pończochach specjalnych, mimo że druga jest normalna więc takie coś jest idealne
  • Odpowiedz
@maciek-rudol żeby być na 100% pewnym musiałabym każdego kolesia na ulicy zmuszać zdjęcia koszulki albo ich macać, obie te rzeczy są sprzeczne z szacunkiem do drugiego człowieka i dobrego wychowania i nie bycia chorym psychicznie, to tak jakby podwijać kobietom sukienki, żeby sprawdzić czy mają pasy na udach albo czy nie mają innej bielizny wyszczuplającej. Chodziło mi, że jest popyt na takie sztuczki po obu stronach płotu.
  • Odpowiedz
nie każda dziewczyna ma szparę miedzy nogami, nawet jak jest rozmiarem S, to uda mogą się stykać i obcierać, a jak ktoś ma delikatną skórę + bardziej się poci to tym bardziej łatwo o obtarcia
  • Odpowiedz
Czemu te kobiety mają problem z ocieraniem się ud? No może dlatego, że prowadzą niezdrowy tryb życia i są otyłe... Aaaa nie sorry.. To są modelki plus size ¯_(ツ)_/¯


@Ricochet: W większości przypadków pewnie tak, ale kobiety z wąskimi biodrami mogą mieć problemy z ocieraniem ud mimo, że nie są otyłe.
  • Odpowiedz
rodząc dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º)


@bartpl: czy lekcje biologii i anatomii masz jeszcze przed sobą? Zdajesz sobie sprawę, że miednica to tkanka kostna a nie mięśnie?
  • Odpowiedz