Wpis z mikrobloga

Różowe ja w wielu rzeczach staram się Was zrozumieć, jednak widzę, że w wielu kwestiach idziecie na skróty. Oczywiście nie ma w tym nic złego, że ktoś ułatwia sobie życie ale to w wielu przypadkach jest odwracanie kota ogonem od prawdziwego problemu. Spójrzcie na to co znalazłem w sponsorowanych na fejsie.

Opaski na uda przeciw ocieraniu xD

Czemu te kobiety mają problem z ocieraniem się ud? No może dlatego, że prowadzą niezdrowy tryb życia i są otyłe... Aaaa nie sorry.. To są modelki plus size ¯\_(ツ)_/¯

#takaprawda #logikarozowychpaskow
Ricochet - Różowe ja w wielu rzeczach staram się Was zrozumieć, jednak widzę, że w wi...

źródło: comment_Rnu0Zzaiv7jT1FMtLnRs7LfL2U6dWNXm.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@Ricochet: Nawet kobiety w najbardziej popularnym rozmiarze 38 mają takie problemy. A wiesz jaki jest jedyny powód dla którego mężczyźni nie mają takich problemów? Bo nie chodzą w sukienkach. Bo już widzę od razu się zaczęło jechanie po kobietach, bo mężczyźni to nigdy ale to nigdy nie mają nadwagi xD
  • Odpowiedz
@vkzk: Przekażę to moim udom sprzed lat, że nie mogły się nigdy obetrzeć bardzo boleśnie bo miały rajstopy.
Rajstopy nie dają nic jak uda o siebie trą i pisałam to w kontekście zarzucenia przez OPA że w sumie „nie będą się odchudzać bo to coś uczyni cud”. Jak sama pisałaś nie miałaś nigdy grubych ud, lecz po prostu masywne i to może być ta różnica, albo po prostu ja jestem nienormalna
  • Odpowiedz
@whiteglove: Problemem jest lenistwo i styl życia. 90% kobiet może kształtować sylwetkę ale im się po prostu nie chce.


@bartpl jak to wyliczyłeś? Znasz 10 kobiet i jedna jeździ na wózku, bo nie ma nóżek i dlatego nie może kształtować nóg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale wiecie że taki problem jest też przy lekkiej nadwadze? A nawet przy odpowiedniej wadze? Są dziewczyny, które mają większe uda, takie rozłożenie tłuszczu. A takie nakładki są na rynku od dawna, pełno trików, po prostu. Przydają się, serio.
  • Odpowiedz
Ludziom się wydaje, że przerwa między udami, którą widzą u szczupłych lasek na insta to jest rzeczywwisty obraz kobiety. Prawda jest taka, że nawet jak laska nie ma nadwagi, tylko jest po porstu zwykła babeczką, może nie mieć tej przerwy. I też nie każda laska jak chudnie zrzuca wnętrze ud. Więc szczególnie latem, kiedy chce się założyć kieckę, a na dworze jest 30 stopni jest to uciążliwe bo nogi się do siebie
  • Odpowiedz
  • 36
@ethics rozumiem że nosisz w lato tak krótkie spodenki że uda maja możliwość ocierania się skóra o skórę? Bo jak nie to zdajesz sobie sprawę że ten argument to żaden argument ;)
  • Odpowiedz
  • 4
@agaciksa nie mówię, że nie mogą ale jest mniejsza na to szansa. Tłumacze ci jaka to ma funkcje bo w upał nie wyobrażam sobie sytuacji żeby założyć rajstopy a takie opaski i owszem. Wielu osobom się to sprawdza, może faktycznie masz bardzo delikatną skórę :)
  • Odpowiedz
@Ricochet: wystarczy lipodemia 1 stopnia i problemy z udami takie, że żadnymi ćwiczeniami ich się nie pokona. Ciężko to jednoznacznie zdiagnozować, uda puchną w szybkim tempie a jedyne (nieskuteczne zresztą) metody walki to masaż limfatyczny i lekkie kardio. Dotyka to co dziesiątą kobietę a jestcze mniej wie, że to ma.
  • Odpowiedz
@Ricochet: ale tak można powiedzieć o milionie produktów ułatwiających życie. Zresztą, naprawdę ktosysli że takie rzeczy są robione światopoglądowo? Jest popyt to robią ale wykop musi im wchodzić w paradę
  • Odpowiedz