Wpis z mikrobloga

Różowe ja w wielu rzeczach staram się Was zrozumieć, jednak widzę, że w wielu kwestiach idziecie na skróty. Oczywiście nie ma w tym nic złego, że ktoś ułatwia sobie życie ale to w wielu przypadkach jest odwracanie kota ogonem od prawdziwego problemu. Spójrzcie na to co znalazłem w sponsorowanych na fejsie.

Opaski na uda przeciw ocieraniu xD

Czemu te kobiety mają problem z ocieraniem się ud? No może dlatego, że prowadzą niezdrowy tryb życia i są otyłe... Aaaa nie sorry.. To są modelki plus size ¯\_(ツ)_/¯

#takaprawda #logikarozowychpaskow
Pobierz Ricochet - Różowe ja w wielu rzeczach staram się Was zrozumieć, jednak widzę, że w wi...
źródło: comment_Rnu0Zzaiv7jT1FMtLnRs7LfL2U6dWNXm.jpg
  • 167
Czyli chudnie sie dlugooooo, ale tycie to pstrykniecie palcem i mozna nagle sobie uswiadomic problem?


@KijwMrowisku: Podejrzewam, że nie każdy zwraca uwagę na powolne tycie. Aż któregoś dnia nie dasz rady wcisnąć się w spodnie, które jeszcze niedawno pasowały. Albo zobaczysz swoje zdjęcie z profilu z wystającym brzuchem. ¯\_(ツ)_/¯
Pewnie nie wszyscy codziennie się ważą albo oglądają w lustrze ze wszystkich stron.
@lewoprawo Pewnie masz i rację, ale tez mozna po samym spojrzeniu na to co wrzucamy w siebie mieć gdzies w glowie rezultat tego.
Raczej jak ktos na sniadanie #!$%@? kebsa, popija litrem coli a na dobitke ciasteczka to będzie szlo w jednym kierunku. xd