Wpis z mikrobloga

Różowe ja w wielu rzeczach staram się Was zrozumieć, jednak widzę, że w wielu kwestiach idziecie na skróty. Oczywiście nie ma w tym nic złego, że ktoś ułatwia sobie życie ale to w wielu przypadkach jest odwracanie kota ogonem od prawdziwego problemu. Spójrzcie na to co znalazłem w sponsorowanych na fejsie.

Opaski na uda przeciw ocieraniu xD

Czemu te kobiety mają problem z ocieraniem się ud? No może dlatego, że prowadzą niezdrowy tryb życia i są otyłe... Aaaa nie sorry.. To są modelki plus size ¯\_(ツ)_/¯

#takaprawda #logikarozowychpaskow
Ricochet - Różowe ja w wielu rzeczach staram się Was zrozumieć, jednak widzę, że w wi...

źródło: comment_Rnu0Zzaiv7jT1FMtLnRs7LfL2U6dWNXm.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@ethics: To Ty właśnie mówisz bzdury. Moja matka nigdy nie wazyła więcej niż 50kg przy wzroście 160 i zawsze miała obtarte uda. Była otyła Twoim zdaniem? Dlatego że nie miała przerwy miedzy udami? To, że na reklamie dali tak prezentujące sie osoby a faceci maja zrytą banie nieralnymi figurami z neta, nie znaczy ze obcierające się uda to 1:1 otyłość.
  • Odpowiedz
@Ricochet: Nie jestem otyła, nie mam nawet nadwagi, ale mam tak rozłożoną tkankę tłuszczową, że w gorące dni uda strasznie mi się pocą, obcierają i odparzają. Przestańcie robić problemy z niczego. I w sumie dzięki za podrzucenie produktu, kupuje od razu bo to rozwiązanie moich bolączek przy noszeni sukienek w upały;)
  • Odpowiedz
@Ricochet: Jak widzisz w sklepie bluzkę w rozmiarze XX+L to też jesteś zadziwiony po co produkują takie rzeczy podczas gdy wystarczy po prostu nie być grubasem? xD
Ale niespodzianka, że koleś piszący o kobietach jak o jakimś poślednim, niezdolnym do logicznego myślenia gatunku (oczywiście z nieodłączną, błyskotliwą "hehe ironią") okazuje się niezdolnym do zrozumienia naprawdę strasznie banalnych kwestii.
  • Odpowiedz
  • 0
@spidero #!$%@?, to JEST PROSTE. Trzeba tylko ruszyć dupe, ale lepiej narzekać, że jest się ulaną świnią niż coś z tym zrobić.
  • Odpowiedz
@Elaviart: doskonale rozumiem to, że są osoby grube wśród kobiet jak i mężczyzn, ale da sie zauważyć że to kobiety kombinują jakby sobie zrobic wygodniej niskim kosztem, zamiast wziąć się za siebie. Facet jak jest gruby to jest gruby i nie tworzy zajebistego pasa do utrzymania swojego bębna. A kobieta: jestem gruba. Uda mi się obcierają to założę na nogi opaski by mi się nie obcierały, zamiast widziec problem i postarać
  • Odpowiedz
Mam masę koleżanek i serio ani jednej z takim problem.. hm być może dlatego ze nie są otyłe, a jak jedna z koleżanek zauważyła ze trochę jej poszło w uda i brzuszek to poszła ba siłownie zamiast kupować opaski na uda...
  • Odpowiedz
@peszmerd nie, że są różne typy budowy ciała i niektóre kobiety mają szerokie uda nawet mimo niskiej wagi i ćwiczeń (co więcej przy ćwiczeniach na pośladki, rosną uda, bo są przy tym bardziej umięśnione)
  • Odpowiedz