Wpis z mikrobloga

Różowe ja w wielu rzeczach staram się Was zrozumieć, jednak widzę, że w wielu kwestiach idziecie na skróty. Oczywiście nie ma w tym nic złego, że ktoś ułatwia sobie życie ale to w wielu przypadkach jest odwracanie kota ogonem od prawdziwego problemu. Spójrzcie na to co znalazłem w sponsorowanych na fejsie.

Opaski na uda przeciw ocieraniu xD

Czemu te kobiety mają problem z ocieraniem się ud? No może dlatego, że prowadzą niezdrowy tryb życia i są otyłe... Aaaa nie sorry.. To są modelki plus size ¯\_(ツ)_/¯

#takaprawda #logikarozowychpaskow
Ricochet - Różowe ja w wielu rzeczach staram się Was zrozumieć, jednak widzę, że w wi...

źródło: comment_Rnu0Zzaiv7jT1FMtLnRs7LfL2U6dWNXm.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@Ricochet
Problem ocierania się ud nie dotyczy tylko otyłych kobiet. Wystarczy mieć taką sylwetkę, że wszystko idzie w uda i już przy BMI w górnej granicy nogi się o siebie ocierają. Można być nawet szczupłą, ale mieć bardzo wąskie biodra - wtedy też nogi ocierają się o siebie.
  • Odpowiedz
@Ricochet: To nie jest żadne rozwiązanie ... to kolejny przedmiot dla tych samych osób które kupują magiczne tabletki na odchudzanie ;)
Moim zdaniem to nie będzie działać. No chyba, że któraś z pań uzna że skoro obciera sobie uda w rajstopach to po dołożeniu kolejnej warstwy rajstop (to lycra) nagle nie będzie.
  • Odpowiedz
Zeby przy tendencji do tycia wygladac normalnie, trzeba pezestawic swoje zycie na zdrowy tryb zycia i zdrowe odzywianie i trzeba temu trybowi zaczac podporzadkowywac wieksza czesc zycia, co przy braku czasu, czy chęci moze byc problematyczne.
Ci ktorzy sa chudzi bez wzgledu na to ile jedza maja dobrze, problen zaczalby sie pojawiac jakbys takiemu powiedzial, stary wez #!$%@? troche masy xD
  • Odpowiedz
  • 65
@agaciksa przecież to nie chodzi o nakładanie kolejnych warstw do rajstop tylko w momencie gdy ich nie masz żeby się nie obcieraly. Ja nie jestem gruba ale uda mam spore i zdarzyło mi się w upał mieć obtarte a to serio do przyjemnych nie należy.
  • Odpowiedz
  • 68
@agaciksa to znaczy tyle że nie rozumiesz po co to jest :D w rajstopach nogi mimo że się ocieraja to slizgaja się względem siebie. W momencie jak nie masz niczego, jest gorąco więc się pocisz skóra się nie slizga się względem siebie tylko przykleja. Przez to są otarcia a czasem nawet odparzenia skóry. Po to to jest.
  • Odpowiedz
@Ricochet: Ludziom się wydaje, że przerwa między udami, którą widzą u szczupłych lasek na insta to jest rzeczywwisty obraz kobiety. Prawda jest taka, że nawet jak laska nie ma nadwagi, tylko jest po porstu zwykła babeczką, może nie mieć tej przerwy. I też nie każda laska jak chudnie zrzuca wnętrze ud. Więc szczególnie latem, kiedy chce się założyć kieckę, a na dworze jest 30 stopni jest to uciążliwe bo nogi
  • Odpowiedz
To zależy od budowy ciała kobiety. Znam kobite (moja ciocia) która ma poprawna masę ciała ale idzie jej w tyłek i uda i ma właśnie taki problem z ocierającymi się udami ( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@Ricochet: nie trzeba być grubą, żeby uda się ocierały. Wystarczy figura gruszki, gdzie góra jest drobna, a cały tłuszcz idzie w biodra i uda. Dziewczyna wcale nie musi być otyła i niestety ale tak - to są geny. Oczywiście może ona schudnąć i wyglądac jak anorektyczka tylko po to, żeby jej się uda nie obcierały bo to boli pana wykopka
  • Odpowiedz