Wpis z mikrobloga

Sam alert nie jest szkodliwy, ale podobno posiadacze smartfonów muszą potwierdzać logowanie na ekranie swojego telefonu


@lacuna: ja kiedys nie moglam doszukac sie telefonu na imprezie u kumpla.
Zalogowalam sie na jego komputerze, bo chcialam uzyc opcji wyszukiwania urzadzenia.

No rewelacyjnie mi to poszlo - zeby moc wyszukac swoj telefon, najpierw wlasnie musialam potwierdzic za jego pomoca logowanie na nowym urzadzeniu.
Pobierz agaja - > Sam alert nie jest szkodliwy, ale podobno posiadacze smartfonów muszą potwi...
źródło: comment_UFoS8o413QXJpO9xfyQB9scPvGpJjLzk.jpg
@Daleki_Jones: logowanie do głównej poczty przy uzyciu 2FA to obowiązek w dzisiejszych czasach. Szkoda ze nie można połączyć kodu sms, kliku w apce, hasla i yubikeya - tak dla pewności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rysownik: raczej nie łamią hasła, a korzystają z już istniejących przecieków. Polecam Have I been pwned?.
Według tej strony mail, którego używałem do tego konta (już zmieniłem), wyciekł z hasłem w sześciu różnych przypadkach, a że swego czasu stosowałem jedno hasło do kilku kont to nietrudno było się włamać. Żeby było śmieszniej, na wszystkich używanych kontach używam indywidualnych haseł i zabezpieczenia dwuetapowego od 2016 roku... Z wyjątkiem tych, o których
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wiadomość z alertem może przecież każdy wymazać, kto się zaloguje, chyba. Wiadomości z alertami dlatego przekierowuję też na inny adres mailowy