Wpis z mikrobloga

Paliwo tej samej jakości? W to Ci akurat nie uwierzę, bo jeździłem na obu i mam porównanie.


@KornixPL: odnośnie paliwa i jego jakości to jest takie samo #!$%@? jak u nas z tankowaniem na stacjach typu Auchan czy Tesco i historiami z samochodami, które psują się już po 100m od wyjazdu z tejże stacji. XD
  • Odpowiedz
@KornixPL: > Paliwo tej samej jakości? W to Ci akurat nie uwierzę, bo jeździłem na obu i mam porównanie. >

Paliwa w Polsce muszą być zgodne z polskimi normami, a polskie normy dla paliw są zgodne z wprowadzanymi dla norm europejskich EN. Jakość paliw dodatkowo określana jest w rozporządzeniu ministra gospodarki, w skrócie wszystkie stacje w Polsce mają porównywalną jakość paliw. Wszystko zależy od tego jak są składowane i dlatego
  • Odpowiedz
@dabi: W sierpniu wyjeżdżam na roboty do Niemiec robić wentylacje aryjskim Bogom. W Polsce mam już dość tej chapaczki, skoro i tak nic z tego nie masz, tylko garb rośnie xD
  • Odpowiedz
@KornixPL: produkty spożywcze nie posiadają norm co do uniwersalnego składu względem europejskich, posiadają wymogi produkcyjne i składowe odnośnie produktów niebezpiecznych. Na spożywce się za dobrze nie znam, ale na paliwach wystarczająco żeby wiedzieć, że te wszystkie wpisy o super jakości paliw zza zachodniej granicy i niszczeniu silnika na paliwach z supermarketu to bujda na resorach.
  • Odpowiedz
@tluczek_do_kartofli
Tylko sprawdzaj też wyposażenie auta a nie tylko wersję danego modelu auta i cenę.
Np. Golf Highline w PL i DE to auto różniące się wieloma dodatkami wyposażenia np. auto w Niemczech dodatkowo w wersji Highline w standardzie ma felgi 17" a nie 16" jak w PL czy reflektory MidLED zamiast halogenowych.
Na pierwszy rzut oka auto w DE jest droższe ale jak porówna się wyposażenie danej wersji to różnica
  • Odpowiedz
@windows95: Kto ma głowę na karku ten żyje w Polsce na dobrym poziomie i nie musi wyjeżdżać na zachód. Jak się rysowało #!$%@? na ławce i rzucało kamieniami w szkołę to teraz trzeba #!$%@?ć za psie pieniądze w kraju.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Jak się rysowało #!$%@? na ławce i rzucało kamieniami w szkołę to teraz trzeba #!$%@?ć za psie pieniądze w kraju.


@Janusz_Hazardu: jak skonczysz podstawówke to zobaczysz że ludzie zarabiający najniższą krajową w Polsce, albo nie mający perapektyw na znalezienie lepszej pracy to nie tylko ci którzy rysowali #!$%@? na ławce deklu xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pawel6x6: największa gospodarka Europy i 4 gospodarka świata, no ale wykopki się będą porównywać. Chyba tylko dlatego, że jesteśmy ich sąsiadem(bo w sumie nic nas z nimi specjalnie nie łączy oprócz tego), tak samo jak większość Polaków jest katolikami, tylko dlatego, że się urodzili w Polsce xd
Wystarczy się przejechać do Drezna i porównać z takim Wrocławiem. Nie widać specjalnej różnicy. Ciekawe jakby Niemcy wyglądały, gdyby przez tyle lat panował
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dabi: bzdura. Przejrzyj sobie cenniki producentów samochodów. W Polsce kupisz szczególnie klasę średnią taniej niż w Niemczech lub Holandii.
  • Odpowiedz
@wuzet3 Produktów spożywczych, jakiejś elektroniki i tak dalej? Te same lub niższe. A biorąc pod uwagę jakość, to bardziej opyla się kupić produkt niemiecki. Pracuję w DE i łapię się na tym, że na weekend do domu zabieram produkty z niemiec do żarcia, bo w Polsce dają wam do jedzenia gówno. Pozdrawiam
  • Odpowiedz