Wpis z mikrobloga

  • 97
@dabi a nic mi #!$%@? nie mow. Fakture wystawilem na 6700: prawie 1300 podatku dochodowego, 555 zusu, 1200 ubezpieczenie auta (akurat sie skonczylo), 1750 czynsz, 1000 alimenty. Pozamiatanr. Jakbym nie mial choc troche oszczednosci to bym chyba lal do baku i tynk ze scian #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@dabi: 3 razy mniejsza pensja to i tak nieźle, zwłaszcza po 123 latach niebytu, dwóch wojnach i 50 latach komunizmu, ale i tak nigdy ich nie dogonimy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain: No niekoniecznie. Porównaj sobie ceny z marketów polskich i niemieckich - te same produkty u nich wychodzi taniej.
Poza tym paliwo. Boże jaki my tu syf lejemy. Jadąc do holandii na polskim paliwie musiałem tankować raz, a jak zatankowałem na granicy niemiecko-holenderskiej to dojechałem 1200 km do domu i jeszcze zostało mi 100 km zasięgu wg komputera. Cena pewnie wyższa? Kilka groszy, w przeliczeniu za litr płaciłem 5.30 gdzie u
  • Odpowiedz
@dabi: bo nas trzeba ruchać w dupę, jeszcze ludzie głosują na POPIS który spowalnia gospodarkę gigantycznym opodatkowaniem i programami socjalnymi - nigdy nie dogonimy zachodu
  • Odpowiedz
  • 1
@adrianprzetocki na progresywnym ;/ az sie boje, ze zaraz wskocze na 32% i wtedy dopiero bede pil wode z kaluzy i bloto #!$%@?. Narazie robie dla jednego kontrahenta, a mialem rozwijac cos poza tym. Niestety pare rzeczy jeblo w diably prywatnie, a profil podatku moge zmienic dopiero w przyszlym roku ;/
  • Odpowiedz