I tak się choduje kolejna generacja patusów. Za parę lat Kacperek postanowi pojeździć samochodem bez prawka. Później już prognozy nie przewidują co się wydarzy. Być może zostanie dilerem lub morderca. Kto wie ¯\(°_o)/¯
@balatka: nie wiem dlaczego wrzucając screeny z jakichś pato grupek nie dajecie do nich linku, bez tego to powinno być oznaczone jako spam. PROSZĘ PODAĆ LINK
źródło: comment_19LUihGdvEUEAGQrqoKezotrnIUrsTZH.jpg
PobierzCo?
źródło: comment_P7uGo79GW8mSxIGsJzCEF5pm0HgUyrH1.gif
PobierzPROSZĘ PODAĆ LINK
@Rabke: ¯\_(ツ)_/¯
@balatka:
źródło: comment_FBRApR37glD3BOAuMBBa7IVssusZUzsT.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Bo tam pewnie tez bedzie mocno xd