Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko216
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

806

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet jak zwykle w formie. Bycie grubą kobietą jest czymś zupełnie normalnym, nie warto się odchudzać i mniej jeść. Za to bycie szczupłym to poważne zagrożenie i narzędzie opresji XD

Miguelos
Miguelos
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 14:32:03
  • #
    polska
  • #
    odchudzanie
  • #
    zdrowie
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
  • 228
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Taka prawda wieloryby
Buckshot_00
z youtube.com
  • 42
Wpis na fb newsweeka
kekacz
z facebook.com
  • 0

Komentarze (228)

najlepsze

LadySandra
LadySandra
03.06.2026, 15:03:25 via Wykop
  • 331
oczywiscie nic się nie wspomina o tym ze otyłość jest powodem wielu chorób...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
03.06.2026, 20:18:13 via Wykop
  • 149
@LadySandra: no i to jest właśnie s-----------o bo takie grubasy sobie r-----------ą zdrowie zamiast coś z tym zrobić, te szmaty dziennikarskie są jak patus który chwali alkusa za to że po pijaku jest śmieszny bo rzyga i lata z fujarą na wierzchu.
I to w ogóle k---a dramat że mamy obecnie dwa obozy s----------a:
* jedni by wysłali grubasów do obozów koncentracyjnych bo drenują NFZ i nieładnie wyglądają
* inni
  • Odpowiedz
DuchZoliborza
DuchZoliborza
04.06.2026, 06:06:32 via Wykop
  • 123
@LadySandra: Ne wolno o tym mówić, bo to jest tluszczofobia. Każdy dietetyk to tluszczofob, wiec ten zawód trzeba zlikwidować. Witamy w idiokracji, gdzie piramidę żywienia odwracają politycy, stlusczona wątroba i miażdżyca to csalopozytywnosc, a namawianie do zadbania o własne zdrowie to opresja. Komuś mozg chyba stluszczylo.
DuchZoliborza - @LadySandra: Ne wolno o tym mówić, bo to jest tluszczofobia. Każdy di...

źródło: 79036277-0-image-a-12_1702758656174

Pobierz
  • Odpowiedz
Maziol
Maziol
03.06.2026, 14:44:12 via Wykop
  • 177
Artykul pewnie pisala jakas 150kg bambaryla :D
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Maziol
Maziol
04.06.2026, 07:31:40 via Wykop
  • 20
@Ghost7rider: wyglada jak ta lekko ulomna od pajaka xD
  • Odpowiedz
Maziol
Maziol
04.06.2026, 07:32:05 via Wykop
  • 22
@DuchZoliborza: predzej by mnie zjadla :D
  • Odpowiedz
sebastian-podjadlo
sebastian-podjadlo
sebastian-podjadlo
03.06.2026, 17:14:12 via Wykop
  • 109
Powoli przestaje się to opłacać
sebastian-podjadlo - Powoli przestaje się to opłacać

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-03 191234

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lufio
Lufio
Lufio
04.06.2026, 05:04:09 via Wykop
  • 9
@sebastian-podjadlo: (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
bastek66
bastek66
04.06.2026, 09:58:44 via Wykop
  • 22
@sebastian-podjadlo: Sytuacja na rynku świń jest beznadziejna
  • Odpowiedz
John_Dear
John_Dear
John_Dear
04.06.2026, 07:11:03 via Android
  • 77
Ta gazeta to rak, który ma niszczyć społeczeństwo. Z tej perspektywy takie artykuły wcale nie dziwią. Dziwi mnie ze Państwo jest bezradne na jawnie wrogie działania wobec społeczeństwa.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adik75
adik75
adik75
04.06.2026, 09:40:51 via Wykop
  • 2
@John_Dear: Też myślę, że jak zwykle będą walczyć z jakimś patologicznym zjawiskiem typu freakfighty czy patostreamy, gdzie wiadomo, że to patologia i szkodliwość jest mniej więcej na poziomie jakiegoś Warsaw Shore czy pierwszych szokujących wtedy BigBrotherów a faktyczna degeneracja i szkodliwość od lat wynika z patologii umysłowej piszących artykuły w takiej prasie, mediach głównego nurtu.
Walka z patostreamami wynika właśnie z tego, ze taka patuska, która napisała taki artykuł to
  • Odpowiedz
misiozaur
misiozaur
04.06.2026, 10:53:36 via Wykop
  • -1
Państwo jest bezradne na jawnie wrogie działania wobec społeczeństwa.

@John_Dear: Przeciez to panstwo ma realizowac agende samozaglady. Wiec je realizuje. Najbardziej zasluzeni urzednicy panstwowi wyladuja za to w Brukseli.
  • Odpowiedz
Fjubens
Fjubens
03.06.2026, 14:55:59 via Wykop
  • 46
No nie wiem Onet, to może po prostu nie promujcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fjubens - No nie wiem Onet, to może po prostu nie promujcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000069101

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
03.06.2026, 16:02:51 via Android
  • 41
Co za bzdura na zamówienie. Lepiej złapać cukrzycę, nadciśnienie, choroby tarczycy, depresję, otłuszczenie wątroby, a na koniec zawał, udar, albo wylew, niż promować zdrowy tryb życia... piszę to, jako koleś, ktory po ciężkim wypadku "zbudował" duuuużą nadwagę, ale zgubił 30 kg. Obecnie czuje się lepiej, ale jeszcze mi trochę brakuje do tego, co bylo kiedyś. Walczę i sie nie poddaję. Za rok chce przebiec półmaraton (moze to marzenie ściętej głowy, ale obiecać
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GeraltRedhammer
GeraltRedhammer
04.06.2026, 08:24:27 via Wykop
  • 25
@noHuman: Co ty p--------z? Otyłość to najczęstsza przyczyna śmierci Polaków- choroby serca, wątroby, trzustki, nadciśnienie, depresję i obniżony nastrój.
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
04.06.2026, 09:18:42 via Wykop
  • 3
@85CmCCd5nK: DZIĘKI. Kiedyś biegałem pół maraton i małe trasy + rower w okresie letnim... Po ciężkim wypadku przytyłem w kilka lat ponad 40 kg... tragedia. No, ale teraz zgubiłem ponad 30, ale 4 mi przybyło pod koniec zimy. Teraz walczę dalej... oby się udało
  • Odpowiedz
bropek
bropek
04.06.2026, 08:11:59 via Android
  • 32
Kiedy ideologia ryje beret tak mocno, że wolisz zrobić swoim czytelniczkom krzywdę, byle tylko trzymać się narracji.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adik75
adik75
adik75
04.06.2026, 09:43:54 via Wykop
  • 3
@bropek: Kolejny krok dla tej zakłamanej postaci, piszącej takie brednie to stanowisko ministry w rządach wśród koleżanek z lewicy o podobnie pięknym umyśle. Więc dla tej, to może za Kosiniaka, na ministrę obrony narodowej. Kwalifikacje ma. Niech jeszcze jakiś Trzaskowski wcześniej da jej z milion złotych np. za oprowadzanie po muzeum WP i CV idealne.
  • Odpowiedz
random_acc_vikop
random_acc_vikop
04.06.2026, 10:39:50 via Wykop
  • 0
@bropek: Tu nie chodzi o to, nikt tam nie pisze takich artykułów z celów ideologicznych by komuś szkodzić. Po prostu targetem tego szmatławca jest przeciętna kobieta (najczęściej statystycznie otyła) szukająca efektu potwierdzenia. Takie coś się po prostu klika
  • Odpowiedz
Klosiak
Klosiak
Klosiak
04.06.2026, 08:19:36 via Wykop
  • 27
A bycie grubym mężczyzną?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yggdrasill
yggdrasill
04.06.2026, 08:21:46 via Wypiek
  • 55
@Klosiak A to co innego. Tak to nie.
  • Odpowiedz
hansi007
hansi007
hansi007
04.06.2026, 08:26:10 via Android
  • 33
@Klosiak: dla onetu mężczyzna jest mniej warty niż psisko czy kocisko...
  • Odpowiedz
Bulgo
Bulgo
04.06.2026, 02:27:26 via Wykop
  • 24
gruba baba to metafizyka.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

borowik-niezwyczajny
borowik-niezwyczajny
04.06.2026, 05:20:35 via Wykop
  • 19
Ciąg dalszy tresury fajnopolaczków.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4291
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3175
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3092
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2659
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2362
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking