Wpis z mikrobloga

@farmaceut: to jest z-----e było boże ciało i nieszczęsne zielone świątki (co to k---a jest XD) i koniec roku szkolnego.
więc w czerwcu tylko jedna niedziela jest "handlowa", a z jakiegoś powodu przed świętami i nowym rokiem gdzie sprzedawcy i tak mają mega z-------l sklepy są otwarte każdego dnia przez 23 dni (-2 dni na pierwszy drugi dzień świąt)
  • Odpowiedz
@gwidon997: Idź o wymieraniu jeszcze opowiedz Niemcom, Szwajcarom, Szwedom, Norwegom, bo może oni nie wiedzą, że są p------i. Psst powiem ci jeszcze w tajemnicy, że u niektórych z listy jest dodatkowo prohibicja, wyobrażasz sobie ten skowyt w Polsce?
  • Odpowiedz
@farmaceut: Ja bardzo długo w ciągu studiów i przed nimi pracowałam w handlu, i powiem szczerze że c-----e jest uczucie jak cała rodzina sobie idzie na spacer, na rowery, a ja do j------o sklepu do roboty. Po części popieram ten zakaz pod tym względem, choć jest to w---------e jak chce się coś kupić w niedzielę, przyznaję.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cinkito a do tego płacą mi 1000 zł na miesiąc za dzieci i dzięki temu mamy więcej pieniędzy. Stać nas na wakacje. Lecimy w tym tygodniu do Antaly.
  • Odpowiedz
@farmaceut: w Holandii sa podobnie zorganizowane niedziele handlowe I wszyscy sa zadowoleni


@jaktrwogatonawykop: C---A a nie podobnie. PODSTAWOWA różnica to taka, że w "gminie" są DYŻURY sklepów - i zawsze jedna miejscowość ma CZYNNY sklep w niedzielę. Tak jak u nas w miastach działają apteki
  • Odpowiedz