Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...

źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg

Pobierz
  • 1073
@Goodie_pl: Cale lato spedzilbym na PS4, poniewaz na dworzu sa upaly, PS3 sie znudzilo, na komputerze gry przegrane do 100% a teoretycznie nowe przygody by sie przydaly :) Pograc w Ratchet Clank, nowego NFS czy Uncharted 4, i jeszcze w te wakacje dobic do platyny byloby milo. Na PS4 moglbym jeszcze zagrac w Plants vs Zombies Garden Warfare którem posiadam. Jednym slowem - chcialbym przezyc wiecej emocji!
@Goodie_pl: PS4 chciałbym otrzymać ale nie dla siebie tylko dla mojego taty, kilkanaście lat temu mocno odkładając kupił Playstation 1 i dzięki niemu miałem okazję w dzieciństwie grać w takie wyśmienite tytuły jak Gex, Medievil, Crash Bandicoot, Spyro czy Tony Hawk. Ojciec jest fanem gier od zawsze ale aktualnie ma jedynie podłączane pod chinche Space Invaders (ulubiona gra z jego młodości) z joystickiem z jakiegoś targu a chciałbym, żeby już grubo
@Goodie_pl: powinienem wygrać bo mam chytry plan. Jak namówię dziewczynę na wzięcie pada do rąk, to droga do wzięcia do buzi automatycznie się skróci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirasy wspomóżcie ¯_(ツ)_/¯
@Goodie_pl bo mam laptopa ma którym nie da się grać, przydało by się najnowsze gry w końcu ogarnąć, tym bardziej że są bardzo ciekawe tytuły. ! Szkoda ze nie losujecie za pośrednictwem Mirko random :( ale wiem że nie możecie.
@Goodie_pl: chciałbym dostać waszą konsole, bo swoją wziąłem na raty a teraz nie mam jej z czego spłacać. Więc swoją bym sprzedał i spłacił raty a na waszej grałbym z dziewczyną, której jeszcze nie poznałem.