Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Pobierz Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...
źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg
  • 1073
@Goodie_pl: Powinienem dostać tę konsolę bo zważając na fakt, że uzależnienie od grania od 1 stycznia wchodzi oficjalnie na listę chorób who zamierzam wziąć L4 na premierę Cyberpunka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodie_pl: fajnie by było zagrać w nowego uncharted czy god of war. Ps3 używam do dziś, ale praktycznie już zagrałem na niej we wszytko, w co warto. A teraz przeniosłem się do nowego miasta za pracą, więc nie prędko coś kupię sam
Rzadko kiedy daje plusy,
Lecz dziś jest ten czas pokusy.
Na konsolę wyrwę loszkę,
Będzie krzyczeć jak jej dobrze
Zwinne mam paluszki gracza,
Marnować się ich nie opłaca,
Loszka będzie dziś szczęśliwa
Jak z nią ogram Asasins Screeda
Wtedy mi już nie ulegnie
Jej stary na mój widok szybko zblednie
Nie są straszni przeciwnicy
Może wyjdę z tej piwnicy
Będzie wtedy pięknie ładnie
Ale najpierw niech konsolka wpadnie