Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Pobierz Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...
źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg
  • 1073
@Goodie_pl: poprosze tą konsole - chcialbym w koncu odpoczac od pisania pracy badawczej i wolontariatu na uczelni. Moj komptuer nie nadaje sie do gier, bo jest stary i zawalony potrzebnymi mi programami - vscode, gaussian, avogadro, materialsstudio i adobeXd...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodie_pl: biorę ślub 29 czerwca i nic nie sprawi mi większej radości niż "uśmiech" mojej lubej gdy zobaczy mnie przed konsolą w trakcie "miesiąca" miodowego xD
#######
Aplikacja jest mi znana gdyż w galeriach promowana,
Bo dziewczyny zaczepiają i kinderki nam rozdają,
Warto ściągnąć sobie apkę gdy na rabat masz chrapkę,
Chciałbym sięgnąć po konsole, i postawić ją na stole,
Co by ładnie sobie stała i kolegów przyciągała,
Kazdy taka chciałby mieć to już Goodie o tym wie!
#######
@Goodie_pl: na jesień rodzą mi się bliźniaki, więc wakacje to w zasadzie ostatni moment na beztroskie pykanie w tomb raidera. I tak sam się próbuje przekonać, że warto napisać tutaj komentarz, ale mówię sobie czymże jest napisanie komentarza w perspektywie rodzicielstwa... wracam na ziemie i dejta na zdrowe dzieeeeci :-)