Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Pobierz Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...
źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg
  • 1073
@Goodie_pl pytajcie mnie dlaczego powinienem spędzić całe lato grając na konsoli? Tak się składa że mieszkam za granicą a moja kobieta w Polsce. Tylko ja mam swoją konsolę a moja luba w kraju nadwiślanskim swojej nie posiada. Jak się możecie zapewne domyślać dosyć nie lubi kiedy siedzę sobie i gram w gierki u siebie zamiast z nią pisać czy rozmawiać. Wybierając właśnie mnie pozwolicie wejść naszemu związkowi na wyższy poziom, ponieważ będę
@Goodie_pl: czekam na wydobyciny bombelka, konsola by wjechała, ale konkubiną będzie krzyczeć, że znów wydaje hajs na glupoty, i co gorsza w tej sytuacji miała by rację, bo wydatków jest za dużo. Jak wygram to wrzucę zdjęcia z pępkowego jak chlejemy i gramy w jakieś tekeny, czy inne pijackie gierki. Elo
@Goodie_pl: od 3 lat dostarczamy fajne recenzje i teksty na VG24.PL, po godzinach pracy i szkoły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ostatnio brakuje nam sprzętu (°° . Ładnie spożytkujemy wygraną (ʘʘ)
Dajcie mi bo mam chorom nogem i nie mogę chodzić i uprawiać sportu przez 2miesiace i tak bez złamania nie wychodzę z piwnicy myślę że ta konsola może zmienić moje życie xd
@Goodie_pl: o swojej pierwszej konsoli marzylem w podstawowce, chodzilem czasem do kolegow ktorzy mieli nintendo, gralismy w mario i w battle frogs, siedzialem czasem tak dlugo ze ojciec pozniej musial po mnie przychodzic, nie byl zly, raczej bylo mu smutno ze nie stac go by mi taka kupic. Gdy mialem 10 lat to zmarl, nigdy nie dotrzymal obietnicy ze kupi mi taka. Pozniej pieniadze ktore zarabialem wydawalem na studia i na