Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...

źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg

Pobierz
  • 1073
@Goodie_pl: jeżeli wygram, wystawiam ją na aukcje charytatywna a zysk ze sprzedaży idzie do potrzebujących!!!! Konsole bym bardzo chciał mieć (dziś premiera gry mojego dzieciństwa - Crash Team Racing) ale wiem że na świecie, phi, w Polsce, jest dużo bardziej potrzebujących i im pieniądze ze sprzedaży się przydadzą bardziej niż mi konsola ¯\_(ツ)_/¯
@Goodie_pl: Wczoraj twierdziliście, że odpowiedzi nie mają większego sensu, omijacie w ten sposób ułomną ustawę. Wierzę Wam, dlatego po prostu uważam, że ta konsola da mi dużo frajdy, dlatego powinna trafić do mnie :)