Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@slozubn sam skoczył na oczach wszystkich to jego problem
Moze gdyby sie powiesił w lesie to uznał bym ze to niestosowne ale w sytuacji kiedy ktos skacze w galerii to jego świadomy wybór
@RatKing: rozumiem, że mam odnosić się do innych rzeczy typu mecz w tv, grill i inne gówna, które tam napisałeś?
Wybacz, ale nie będę tracić czasu na tępaka szukającego poklasku w internecie.
Ja problemy, które mam zostawiam 2 domu albo dla bliskich osób. Ktos kto idzie rzucać się w galerii na główkę, bo nie radzi sobie z własnym życiem i problemami... Jak takiego człowieka nazwiesz? _
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Markowsky95: leczyles się kiedyś psychiatrycznie, zaczynałeś dzień od łykania tabsow i myślałeś kiedy kolejna wizyta u terapeuty? Bardziej od danej pracy zależało Ci na miejscu w psychiatryku? #!$%@?, ja nie mówię o momentach, a o stanie, gdzie nienawidzisz swojego życia i przy życiu trzyma Cię np. rodzina lub jedna osoba. Ktoś bez problemów psychicznych nigdy nie zrozumie osoby z takimi problemami.
@Markowsky95: Cierpiącego, nie mającego nikogo, z którym mógłby się cierpieniem podzielić? Myślisz, że samobójstwo jest planowane z zimną krwią, gdzie kiedy po co, kto będzie patrzył, a kto nie? Syty głodnego nie zrozumie, widocznie masz szczęśliwe życie przy grillu i meczykach i nie potrafisz pojąć, jak ktoś może mieć depresję i problemy ze sobą.
@Selva: az tak nigdy nie miałem, czułem potrzebę pójścia do psychiatry, psychologa lecz na potrzebie się kończyło.
Chcesz mi powiedzieć, że taki stan jak niechęć do życia, problemy psychiczne rodzą się w tobie zaraz po urodzeniu?
Różne wcześniejsze decyzje w życiu sprawiają, iz osoby są jakie są.
Jeden z tego wyjdzie, drugi woli ze sobą skończyć