Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@RatKing: uwielbiam jak ktoś mnie nie zna i się
wypowiada kim jestem xD
A o moje życie robocze się nie martw, stać mnie na wakacje częściej niż raz na 5 lat, nie mierz wszystkich swoją miarą przegrywie internetowy
  • Odpowiedz
@Markowsky95 Jeśli chcesz skutecznie się zabić to niestety tylko publicznie. W odosobnieniu możesz się co najwyżej otruć co jest mało efektywne albo powiesić co jest ryzykowne, że przeżyjesz jako warzywo.
Większość kobiet woli umierać w odosobnieniu dlatego wybierają podcinanie żył czy tabletki. Są to #!$%@? sposoby na to, żeby się zabić i dlatego stosunek prób do udanych samobójstw jest taka a nie inną w zależności od płci.
  • Odpowiedz
@slozubn: kolego ten filmik niemiecki to gówno,zatrzymywał romkow, Polaków a nie Niemców. Wszystko po to aby pokazać jacy kierowcy z innych narodowości są źli mimo, że najwięcej w korkach #!$%@?ą Niemcy.
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: a niby czemu publicznie?

jak walniesz po żyłach w ciemnym lesie to nikt cię nie odratuje :/ to prędzej przy takim skoku z drugiego piętra szybko cię ogarną bo centrum miasta, zaraz karetka, jakiś lekarz/pielęgniarka zawsze gdzieś w pobliżu

a jak wisisz na suchej gałęzi w środku puszczy to co może się nie udać? wiewiórki cię odetną?
  • Odpowiedz
@syzygium: Co niby dasz po żyłach? Ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawy jak trudno jest się zabić nie #!$%@?ąc się pod pociąg albo nie skacząc z wysokości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieszkam w mieście wojewódzkim, nawet nie wiem gdzie tutaj jest najbliższy las a co dopiero puszcza xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Markowsky95: niby czemu miałyby go obchodzić jakieś dzieci skoro się zabija? XD co to w ogóle z pouczenie. A tak w ogóle to dzieci mają w to #!$%@? bo nie wiedzą co się dzieje
  • Odpowiedz
@Markowsky95: Samobójcy często się zabijają bo nikt nie zwraca na nich uwagi więc w momencie samobójstwa chcą zostać zauważeni przez ludzi, stąd te skoki w galerii, z mostów, z budynków.
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem samobójstwa a tym bardziej skacząc w galerii na oczach dzieci, które potem mają w pamięci ten widok.


@Markowsky95: widocznie nigdy nie byłeś pewnie nawet mocno przybity czemu daleko do depresji i myśli samobójczych. Oni o to nie dbają, ciśnie ich ból fizyczny, tak nie przesłyszałeś się - złe samopoczucie psychiczne to ból zwłaszcza w okolicach żołądka, głowy, nawet zaburzenia ruchu(drgawki).

Jednym słowem możemy tylko wyobrazić sobie co czują
  • Odpowiedz
@Markowsky95: Przegryw umyslowy mowi mi, ze go stac na allinclusive czesciej, pomija reszte pociskow, bo wie, ze to wszystko prawda xD

Czy cierpiacy mogliby cierpiec w ciszy i odosobnieniu, zeby sie @Markowsky95 nie denerwowal, nie musial na to patrzec? Halo, nie wolno cierpiec na widoku, bo #!$%@? genetyczne maja z tym filozoficzne problemy i psuje im to dzien!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@Markowsky95: często za taką stoją lata porażek, historia nękania albo problemów rodzinnych, ciężka depresja i ogólna znieczulica otoczenia. Dokładnie takie zachowanie i postawa jakie prezentujesz Ty. Bardzo możliwe że ktoś z Twojego otoczenia ma podobne problemy ale na pewno nie uzyska pomocy z Twoje strony. Wtedy zrobi coś podobnego a Ciebie będzie tylko stać na heheszki bo ktoś innych wystawia na widok albo wkurza. Większość samobójstw do desperacji krzyk o pomoc
  • Odpowiedz
@Markowsky95: A nie chodzilo o to ze niepotrzebnie sie zatrzymuja i robia zdjecia trupow przeszkadzajac innym i dzialajac ponizej pewnej godnosci? A pan policjant dal im "mozliwosc" zrobienia lepszych zdjec? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz