Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Markowsky95: Samobójcy to bardzo często zdesperowani atencji ludzie, gdyby ziomek miał #!$%@? na wszystko to by się zabił w jakimś zaciszu w spokoju. Strasznie nie szanuję. Egocentrycznie chorzy ludzie, którzy tak naprawdę poza swoją niedolą nie widzą niczego innego.
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Markowsky95:

Najlepiej wypowiadać się, bo jest się różową i może inni będą się zgadac z twoim zdaniem. Proszę cię, nie baw się w to kim jestem, bo ci to nie wychodzi i nich nie wyjdzie.


XDDD. To Ty się nie baw w #!$%@? głupot na tematy o których nie masz pojęcia. Skąd mam wiedzieć kto Cię gnębił.
@Markowsky95: pamiętam jak kiedyś się gość samochodem #!$%@?ł w mak w mojej okolicy gdzieś tam o czyjś płot. śmierć na miejscu. akurat przejeżdżałem jakis czas po zdarzeniu. matki z dziećmi widziałem ciągnące zobaczyć co się #!$%@? xD
@Markowsky95: tagujesz jako #logika, a sam z tej logiki robisz (za przeproszeniem) k*rwę, wrzucając takie zdjęcie na portal ze śmiesznymi obrazkami i narażając innych ludzi (w tym dzieci) na oglądanie czegoś takiego. Zwiększasz zasięg czegoś, co według Ciebie powinno mieć ten zasięg jak najmniejszy.