Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Markowsky95: Samobójcy to bardzo często zdesperowani atencji ludzie, gdyby ziomek miał #!$%@? na wszystko to by się zabił w jakimś zaciszu w spokoju. Strasznie nie szanuję. Egocentrycznie chorzy ludzie, którzy tak naprawdę poza swoją niedolą nie widzą niczego innego.
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Markowsky95:

Najlepiej wypowiadać się, bo jest się różową i może inni będą się zgadac z twoim zdaniem. Proszę cię, nie baw się w to kim jestem, bo ci to nie wychodzi i nich nie wyjdzie.


XDDD. To Ty się nie baw w #!$%@? głupot na tematy o których nie masz pojęcia. Skąd mam wiedzieć kto Cię gnębił.
  • Odpowiedz
@Markowsky95: pamiętam jak kiedyś się gość samochodem #!$%@?ł w mak w mojej okolicy gdzieś tam o czyjś płot. śmierć na miejscu. akurat przejeżdżałem jakis czas po zdarzeniu. matki z dziećmi widziałem ciągnące zobaczyć co się #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Markowsky95: tagujesz jako #logika, a sam z tej logiki robisz (za przeproszeniem) k*rwę, wrzucając takie zdjęcie na portal ze śmiesznymi obrazkami i narażając innych ludzi (w tym dzieci) na oglądanie czegoś takiego. Zwiększasz zasięg czegoś, co według Ciebie powinno mieć ten zasięg jak najmniejszy.
  • Odpowiedz