Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chrominancja: Gdy byłem w liceum mieliśmy zajęcia z jakaś panią psycholog która robiła badania do pracy naukowej i właśnie wtedy zrobiła nam cały wykład na ten temat. Sypała źródłami z zagranicznych uczelni. Konkluzja była taka że skłonności do przemocy i ogólnie psychopatyczne rodzą się na podłożu niskiej inteligencji i braku pewności. Wtedy bardziej na zachowania zaczynają wpływać niskie instynkty czyli brak empatii, agresja i często ciekawość (np. jak to jest zabić,
Nigdy nie zrozumiem samobójstwa a tym bardziej skacząc w galerii na oczach dzieci, które potem mają w pamięci ten widok. Chcesz sobie cos zrobić to zrób to w odosobnieniu...


@Markowsky95: XDD jak ja kisnę z takiego gówno gadania.

Większość tych dzieci już w internecie gorsze rzeczy widziała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Ja problemy, które mam zostawiam 2 domu albo dla bliskich osób. Ktos kto idzie rzucać się w galerii na główkę, bo nie radzi sobie z własnym życiem i problemami... Jak takiego człowieka nazwiesz?


@Markowsky95: Nazwę go człowiekiem, który nie widział dalszego sensu życia. Ba, według samobójców to nie jest życie, to jest egzystencja.
Za to wiem, jak nazwać Ciebie.
Egocentrykiem bez empatii.
Podziękuj swoim bliskim za to, że mimo tych cech
@Markowsky95: Nie tak łatwo się zabić, trust. Znam ludzi po próbach, sam mam blizny na ciele. Jednego dnia chcesz się zabić, a innego jest ok. Np. wczoraj normalnie gadałem z terapeutką, dzisiaj mam ochotę wpaść pod samochód, ale zawsze przed próba jest takie zawahanie. Trzeba być w naprawdę kiepskim stanie i uwierz mi, będąc w takim stanie nie myślisz o innych (XD). Masz #!$%@?, chcesz skończyć to #!$%@? życie i tyle.
@Markowsky95: w ogóle jakim zerem trzeba być żeby się zabić XD nieudaczniki życiowe, PRZEGRYWY z wyimaginowaną depresją skaczą na główkę jak magik, bo myślą że zwrócą czyjąś uwagę xD Prawda jest taka, że są potem jedynie obiektem beki na sadolu czy innym wykopie.
@Twinkle: po czym stwierdzasz, że jestem egocentrykiem bez empatii? Po tym, że nie rozumiem samobójców i osób, które nie potrafią poradzić sobie z własnymi problemami?
Po czym stwierdzasz, że nie spotkałem na sowjej drodze osoby, która niszczyła by mi psychikę?
Miałem taką osobę przez 16 długich lat w swoim życiu, znecala się psychicznie, fizycznie i jakbym był słaby to dzisiaj bym za pewne nie umial zrobić nic ze swoim życiem, ale
@RatKing: co ty z tym grillem i meczykiem masz? Jakieś twoja górna granica luksusu w życiu?
Nie masz nikogo z rodziny to idz porozmawiać z psychiatrą, psychologiem, ale nieee, bo u nas w Polsce jak w ciemnogordzie. Ktoś powie, że chodzi do psychologa to od razu jest #!$%@?, więc lepiej w ogóle nie szukać rozwiązania tylko się zabić.
I przez internet nie możesz stwierdzić, że nigdy nie byłem "glodny"