Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam z dwiema studentkami w jednym mieszkaniu. Jedna z nich jest wolna, a druga ma chłopaka u którego spędza praktycznie większość wolnego czasu, wiec siłą rzeczy ja większość czasu spędzam z tą pierwszą. Jest ładna i fizycznie mi się zajebiście podoba, ale kompletnie nie mam pojęcia jak zainicjować(?), zaproponować(?) jej niezobowiązujący s--s w ramach naszego kumplowania się. Nigdy samo z siebie nic nie wyszło, wiec jedynym rozwiązaniem jest albo rozmowa albo wysłanie w jej kierunku wyraźnego sygnału. Rozmowa odpada, bo nie wyobrażam sobie jakby mogła ona przebiec, więc wymyśliłem, że mogę niby przypadkiem (ale to będzie specjalnie) zostać przyłapany na oglądaniu lubieżnych filmów i masturbacji. Wiecie: ja siedzę oglądając p---o, wipler aż czerwony od pałowania i nagle wchodzi ONA i w głębi duszy już wie! Wie, że ja też mam potrzeby i muszę je zaspokajać. Pytanie do was Mireczki: czy po takiej sytuacji istnieje jakiekolwiek prawdopodobieństwo, że zaproponuje wspólne zaspokajanie naszych naturalnych potrzeb? Czy raczej zostanę w------y na zbitą mordę z mieszkania od nowego miesiąca? Zostaliście kiedyś przyłapani przez współlokatorkę robiąc bezwstydne rzeczy?

#s--s #studia #studbaza #lokatorzy #podryw #podrywajzwykopem #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drsadam: nie napisałam, że jest w nim coś złego, pisałam o wpływie p---o na kształtowanie trendów na poziomie podświadomości, co można zaobserwować zwłaszcza u młodych (generation z). Te zachowania nie wynikają z fantazji partnerów tylko odtwarzaniu obejrzanych filmików, fantazji w tm nie ma.
  • Odpowiedz
UprzejmaUkochana:
@ImInLoveWithTheCoco:

możesz ją spytać (albo i nie bo kobiety czasem dają zgodę domyślną przy pomocy mowy ciała)


zajebista rada dla wykopowych upośledzonych społecznie odszczepieńców. a potem takim się wydaje, że laska chce im wskoczyć na bolca bo uśmiechnęła się do nich w sklepie albo nie odskoczyła z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Teoria mojego kolegi brzmi, że dwie heteroseksualne osoby przeciwnej płci mieszkające pod jednym dachem, zaczną po pewnym, skończonym czasie ze sobą współżyć, jeśli nie są ze sobą spokrewnione.
  • Odpowiedz
Rozmowa odpada, bo nie wyobrażam sobie jakby mogła ona przebiec


I właśnie dlatego już z------ś.

Albo nauczysz się rozmawiać z kobietami, albo będziesz przegrywem.
  • Odpowiedz
  • 0
@helga-von-klusken: wiem o tym i tak w takim wypadku powiedzenie też jest glupie. Nie wszystko co mądrze brzmi jest mądre. Sam miałem parę zwiazkow tego typu i szansa na to że takie coś się s-------i jest jak w przypadku normalnych związków. Takie rzeczy powtarzają przegrywy które z nikim nie były w poważniejszej relacji. Świat nie jest tak łatwo zbudowany jak niektórzy chcą. Serio. Ludzie którzy dwcyduja się na takie zobowiązania
  • Odpowiedz