Wpis z mikrobloga

  • 2
@zwariowanytomi Ja kiedyś próbowałem zatrzymać. Siedziałem w swoim samochodzie i na moich oczach auto zaczęło zlatywać z górki, wybiegłem, powalczyłem ile się dało, ale raz, że to było z dość stromej górki, dwa - auto to duże kombi no i poleciało w kilka samochodów stojących na dole (,) Także szacunek, że Tobie się udało
  • Odpowiedz
  • 0
@pheroni mnie byłoby wstyd pisać o czymś takim na wykopie no ale są ludzie z prawo jazdy i ludzie z lewo jazdy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jeżdżę od niedawna, dopiero 5 miesięcy i generalnie jak kiedyś zostawiłam auto na biegu, o czym później zapomniałam, to jak je odpalałam to jechało do przodu od razu... No i przestałam tak robić.


@pheroni: wtf?! To na kursach nie uczą już nawet tego że silnik odpala się i gasi ze wciśniętym sprzęgłem O.o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@pheroni: wielu mówi, żebyś zostawiała auto na biegu, ale nie przeczytałem czy Ci napisali, że bieg musi być przeciwny do kierunku spadku. Czyli jak na przykład zostawiasz na górce i auto przodem jest w dół górki, to zostawiasz na wstecznym i analogicznie- jeśli auto jest przodem do góry, to zostawiasz na jedynce.
  • Odpowiedz