Wpis z mikrobloga

@pheroni: Tymczasem zbrodnia nieumyślna to też zbrodnia i jakbyś kogoś zabiła, to dostałabyś wyrok tak czy owak. Pokory trochę, nie byłaś w stanie wstrząsu psychicznego, żeby sugerować istnienie jakichkolwiek usprawiedliwień swojego niedbalstwa. Ja nie muszę szukać wymowek dla twojego zachowania, oceniam jego potencjalny efekt.
  • Odpowiedz
@pheroni: Sprzęgło jest po to, by silnik mógł pracować nie kręcąc kołami, to powinnaś wiedzieć. Jeżeli mimo tego, że je wciskasz do końca auto dalej kręci kołami na biegu to sprzęgło nie działa poprawnie. Zrzuć to do mechanika i przygotuj kilka stówek. Mam nadzieję, że pomogłem bez zbędnego komplikowania sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cinek687 to auto już tak miało, kiedy je dostałam w spadku. Myślałam, że to normalne. Ale dzięki, skoro tak nie powinno być to się przejade do mechanika.
  • Odpowiedz
  • 0
@pheroni U mnie w pracy na załadunku kierowca nie zaciągnął ręcznego w busie które pakowa na auto lawetę, zjechał se od tak do tyły zachaczajac drzwiami o słupek, 7,8k plnow w plecy, także nie miałaś źle
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@RatKing 'potencjalny' to słowo klucz. Na szczęście nikomu nic się nie stało. A na przyszłość będę bardziej uważać :-* Się już nie unoś, bo Ci żyłka pęknie ;-)
  • Odpowiedz
Jeżdżę od niedawna, dopiero 5 miesięcy i generalnie jak kiedyś zostawiłam auto na biegu, o czym później zapomniałam, to jak je odpalałam to jechało do przodu od razu... No i przestałam tak robić.


@pheroni: PRAWO JAZDY ZNALAZŁAŚ W CZIPSACH?
  • Odpowiedz
@Amishia: Tak jak napisał @Bjorn_Skurvensen, dodam jeszcze, że wciskając sprzęgło zabezpieczasz się przed przypadkowym wjechaniem w ścianę/samochód/cokolwiek stojące przed Tobą co nastąpi, gdy przekręcisz kluczyk na biegu bez wciśniętego sprzęgła.
  • Odpowiedz
Jeżdżę od niedawna, dopiero 5 miesięcy i generalnie jak kiedyś zostawiłam auto na biegu, o czym później zapomniałam, to jak je odpalałam to jechało do przodu od razu... No i przestałam tak robić.


@pheroni: XDDDD

A później się dziwią, że różowe mają łatkę najgorszych i najmniej odpowiedzialnych kierowców
  • Odpowiedz