Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Multigatawny: wczoraj ktoś podsyłał link do Proline za nikczemną kwotę 1735 zł. Oficjalna dystrybucja na razie milczy. Od jutra będzie dostępny na hiszpańskim Amazonie za 299€ przez 24h, później za 329€.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Multigatawny: do tej pory zamawiałem tylko z Niemiec i wszystko było ok. Jak z gwarancją i odstąpieniem od kupna nie wiem, bo nie musiałem korzystać. Ja się zastanawiam czy jednak nie wziąć mi9. Albo ewentualnie poczekać na wersję Pro.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Multigatawny: z wielu względów ma to sens. Po co na siłę robić konkurencję dla mi 9? Zawsze pozostaje ściągać z chin wersje CN i zabawa w podmienianie ROMu. W sumie to nie byłoby takie super trudne.
@danielinho problem jest taki że Chiny mają inne częstotliwości na których działają rozmowy telefoniczne i wersję na chiński rynek prawdopodobnie nawet po przeinstalowaniu systemu nie obsłużą europejskich kart SIM.
@Multigatawny takie coś było za czasów redmi note 2 cumplu. Teraz wszystkie nowe 'tylko chińskie' telefony maja odblokowane wszystkie częstotliwości. Jedyny większy problem to oczekiwanie na odblokowanie BL, ale wystarczy ktoś z kontem xiaomi i może pożyczyć konto żeby szybciej zmienić system na np. Xiaomi.eu