Wpis z mikrobloga

  • 2650
W sumie wydałem tylko 800 zł ma wyjazd i powrót z #holandia ale zobaczyłem na własne oczy jaki tam syf i jak traktują człowieka Honor nie pozwoliłby mi dać sie tak #!$%@?ć, później napisze recenzje firmy pośredniczącej żeby nikt z niej nie jechał tragedia. #holandia #emigracja #przegryw ##!$%@? @typbezoszczednosci95 miałeś racje mirek
Sebtaa - W sumie wydałem tylko 800 zł ma wyjazd i powrót z #holandia ale zobaczyłem n...

źródło: comment_4vWMzKBmTaJebXAYLKcxKkvHMM1gSaqb.jpg

Pobierz
  • 163
@Sebtaa: Ja nie wiem dlaczego wyjeżdżacie do gowno agencji którzy wam karzą spać w 6 osób na pokój, #!$%@? po 12h dają wam z 10€, #!$%@? ze na czarno (to ze masz umowę to i tak nic nie znaczy, 90% firm nie odprowadza wszystkich podatków wiec popełnia przestępstwo), wynajmują mieszkania na jakiś zadupiach, dojazdy musza sobie sami załatwić. Tak ciężko wejść na stronę z ogłoszeniami i poszukać samemu?
Pracujecie w gowno
@Rafikov: Ja bym nie pojechała do roboty gdzie nie wymagają języka obcego, bo wiadomo, ze to wyzysk będzie. Od wielu lat wysyłam pracowników za granice i większość osób jest zadowolona - bo to nie produkcja tylko sektor budowlany - rusztowania, spawacze, monterzy izolacji. Niezadowoleni są często z zakwaterowania, bo daleko, bo poprzednia ekipa zostawiła syf, bo okna są za duże i widać las ( ͡ ͜ʖ ͡