Wpis z mikrobloga

  • 2650
W sumie wydałem tylko 800 zł ma wyjazd i powrót z #holandia ale zobaczyłem na własne oczy jaki tam syf i jak traktują człowieka Honor nie pozwoliłby mi dać sie tak #!$%@?ć, później napisze recenzje firmy pośredniczącej żeby nikt z niej nie jechał tragedia. #holandia #emigracja #przegryw ##!$%@? @typbezoszczednosci95 miałeś racje mirek
Sebtaa - W sumie wydałem tylko 800 zł ma wyjazd i powrót z #holandia ale zobaczyłem n...

źródło: comment_4vWMzKBmTaJebXAYLKcxKkvHMM1gSaqb.jpg

Pobierz
  • 163
@Sebtaa: Przykro mi, że tak się skończyła twoja przygoda w NL. Ja miałem duże szczęście, fajna agencja pracy, hotel pracowniczy w Rotterdamie, praca w lekkim fajnym magazynie, która zapewniała godziny. Patologii w pracy nie było, większość polskiej załogi wykształcona, bo wymagali angielskiego i zaświadczenia o niekaralności. Na hotelu połowa to patole, połowa nie, wystarczyło unikać tych zjebów. Jednakże zrobiłem dobry research agencji, więc szczęściu sobie pomogłem.

W 2016 roku z Opolszczyzny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Sebtaa: To wszystko zależy z jakimi aspiracjami człowiek tam jedzie i w jakim stopniu potrafi się porozumieć. Sam wiem coś o tym i w sumie jestem, gdzie jestem. Na kwiaty każdy głupi może iść. Głównym pytaniem jest chyba gdzie celujesz po przyjeździe i czy umiejętności Ci na to pozwalają... Ja akurat sobie postawiłem poprzeczkę wysoko i niewiele mnie dzieli od stanowiska kierownika produkcji, choć jestem z wykształcenia tylko piekarzem.
Niestety znam