Wpis z mikrobloga

  • 2649
W sumie wydałem tylko 800 zł ma wyjazd i powrót z #holandia ale zobaczyłem na własne oczy jaki tam syf i jak traktują człowieka Honor nie pozwoliłby mi dać sie tak #!$%@?ć, później napisze recenzje firmy pośredniczącej żeby nikt z niej nie jechał tragedia. #holandia #emigracja #przegryw ##!$%@? @typbezoszczednosci95 miałeś racje mirek
Pobierz Sebtaa - W sumie wydałem tylko 800 zł ma wyjazd i powrót z #holandia ale zobaczyłem n...
źródło: comment_4vWMzKBmTaJebXAYLKcxKkvHMM1gSaqb.jpg
  • 163
@insomniashitpost1ng: początki są trudne, ale jak zacisniesz mocno zeby na początku i sie nie poddasz to idzie sie dobrze ustawić w brytani. Moim motorem napedowym była swiadomośc ze nie mam do czego wracać, i jak nie bede sie starał to czeka mnie ulica.
chociaż mocno współczuje tym co obecnie wyjeżdżają do fizycznej pracy. Bo normy na magazynach i w fabrykach są tak wykręcone, że do widzenia. Praca w amazonie w Polsce
@vauecki: Przecież doskonale o tym wiem dlatego to pisze. Nie ufa się żadnym agencjom i tyle. To są takie Januszexy bo Polak wyda pieniądze, rzuci robotę, przyjedzie i co zrobi? No będzie dla nich pracował bo nie będzie miał z czego żyć.
Sam cały swój okres pracuje na granica, ale to co widziałem w tych niby firmach to mnie przeraża. Aby się cieszę jak w Niemczech wjeżdża zoll, wszystkich w kajdanki
Ja praciwaletna sektorze miesnym i mam mieszane uczucia. Generalnie praca spoko pomimo wszystko, na szklarniachbym nie robił. Tak czy inaczej, jak agencja sie ciebie pozbywa, to stara sie zrlbic to szybko. Zazwyczaj kaza ci na dniach #!$%@?. Ja byme prawie 2 lata w agencji i przez to ze jakas babeczka ktora mieszkala u nas na domku, wywalczyła sobie immunitet ze nie moga jej wyrzucic i mieszkala za free rok czasu. To gdy