Wpis z mikrobloga

  • 2649
W sumie wydałem tylko 800 zł ma wyjazd i powrót z #holandia ale zobaczyłem na własne oczy jaki tam syf i jak traktują człowieka Honor nie pozwoliłby mi dać sie tak #!$%@?ć, później napisze recenzje firmy pośredniczącej żeby nikt z niej nie jechał tragedia. #holandia #emigracja #przegryw ##!$%@? @typbezoszczednosci95 miałeś racje mirek
Pobierz Sebtaa - W sumie wydałem tylko 800 zł ma wyjazd i powrót z #holandia ale zobaczyłem n...
źródło: comment_4vWMzKBmTaJebXAYLKcxKkvHMM1gSaqb.jpg
  • 163
@Sebtaa: Mieszkam i pracuję w Holandii już od 5 lat. Większość biur pośrednictwa racy to ścierwo, na szczęście mnie to nie dotyczy. Jednak z własnego doświadczenia powiem, że nikt nie #!$%@? polaka bardziej niż drugi polak. Większość tych agencji zatrudnia na stanowisko managera byle polaka z wątpliwą znajomością holenderskiego, którzy przekręcają polecenia z góry i wycisną z Ciebie ile się tylko da, sugerując jednocześnie że jeżeli będziesz marudził, to mają na
@Sebtaa 800zł? Czym Ty tam jechałeś? Janusztrans?
Pracowałem i mieszkałem w holandii przez kilka lat. Dobre warunki pracy, na płacę też nie narzekałem, i było tylko lepiej. Zawsze się zastanawiam jak to jest, że ludzie w dobie internetu, nie sprawdzają firmy, pośrednika, miejsca. I później płacz i niedowierzanie. Może chęć szybkiego zarobku przysłania logiczne myślenie, albo ja jestem po prostu ostrożny przy takich akcjach. Pozdrawiam i uważaj następnym razem co byś się