Wpis z mikrobloga

Ogólnie mam taki przypał, że robię 3 różne menu dziennie (dla siebie, żony, dziecka) 12-15 potraw. Taki człowiek renesansu dietetyk, bodybuilder, powerlifter i kura domowa jednocześnie.

Tutaj

- Mus z malin oraz jagód
- Na górę domowa nutella - banan, awokado, kakao, orzechy laskowe

Oczywiście minus za walory estetyczne, bo wygląda jakby ktoś się na to zesrał, ale już brakuje czasu na odpicowanie tego niczym gwiazda FIT z IG ¯\_(ツ)_/¯ jak to się mówi - ważne, że sponiewiera

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #chudnijzwykopem #fullborsukworkout #borsukredukuje
Kasahara - Ogólnie mam taki przypał, że robię 3 różne menu dziennie (dla siebie, żony...

źródło: comment_tOa1WMus2GVpzd8zmmZB3LPr9pZc5Idr.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara:

Nie. Chodzi o podtrzymanie siły i performance treningowego. Ludzie na niskich Ww nie są w stanie tak cieżko trenować jak ja to robię na wysokich Ww.

Co sądzisz o ludziach, którzy twierdzą że po przejściu na dietę carnivor zyskali zajebisty performance na treningach (choć nie od razu).
#!$%@?ą?
  • Odpowiedz
  • 3
@szpongiel: Jeśli jadłeś gowno pol życia i miales niedobory i zacząłeś stosować jakakolwiek sensowna diete to zawsze lepiej się poczujesz. Żaden sportowiec świata nie jest na low carbie albo wege z topki czy carvo w okresie swoich sukcesów. Bo zaraz tu wklei ktoś jakiegoś typa co od roku blisko emerytury sportowej wskoczył na wege. Nie mam nic do tych systemów ani jegokolwiek bo one są super jeśli są zoptymalizowane dla
  • Odpowiedz
  • 2
@Kasahara

rano shake, przygotowany dzień wcześniej. W środku 1 kg indyka z warzywem i tostami.


#!$%@?, w pierwszej chwili myślałem że to skład tego szejka xD

  • Odpowiedz