Wpis z mikrobloga

Ogólnie mam taki przypał, że robię 3 różne menu dziennie (dla siebie, żony, dziecka) 12-15 potraw. Taki człowiek renesansu dietetyk, bodybuilder, powerlifter i kura domowa jednocześnie.

Tutaj

- Mus z malin oraz jagód
- Na górę domowa nutella - banan, awokado, kakao, orzechy laskowe

Oczywiście minus za walory estetyczne, bo wygląda jakby ktoś się na to zesrał, ale już brakuje czasu na odpicowanie tego niczym gwiazda FIT z IG ¯\_(ツ)_/¯ jak to się mówi - ważne, że sponiewiera

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #chudnijzwykopem #fullborsukworkout #borsukredukuje
Kasahara - Ogólnie mam taki przypał, że robię 3 różne menu dziennie (dla siebie, żony...

źródło: comment_tOa1WMus2GVpzd8zmmZB3LPr9pZc5Idr.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara: ja nie wierzę w fit ciastka, fit omlety, fit sałatki i inne fit gówna. Fit to jest kura z ryżem. I czokapiki po treningu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ten pseudo sernik jem tylko dlatego, że ponad litr żelu zapycha mnie na kilka godzin, i jest zimny, a teraz to super opcja
  • Odpowiedz
Ja się przygotowuje do sesji zdjęciowej na high carbie


@Kasahara: jaki efekt ma dać high carb do zdjęć? Żyły na wierzchu, jakaś megapompa czy co? Pytam jako amator
  • Odpowiedz
@rissah:

Nie. Chodzi o podtrzymanie siły i performance treningowego. Ludzie na niskich Ww nie są w stanie tak cieżko trenować jak ja to robię na wysokich Ww.

@UrbinatoR:

1 awokado, 1 banan, 50 kg orzechów laskowych (najlepiej je rozbić tłuczkiem), 2 łyżki dobrej jakości kakao, erytrol, mleka na oko, aby była konsystencja.
  • Odpowiedz
@jan_pezus:

Mleko + WPC + Jakikolwiek owoc + Masło orzechowe/orzechy/chia/len
Właściwie wszystkie mają tą samą bazę, możesz dla podbicia kcal dorzucać jakieś płatki owsiane, jaglane
  • Odpowiedz
@Kasahara: Wygląda jak gówno, smakuje jeszcze lepiej :D?
Współczuję osobnych diet dla domowników, ja przygotowuję codziennie (no, prawie) ok 3 różne dania na ok. 2 dni, żeby codziennie stać, ale trochę mniej, cena dążenia do ograniczenia przetworzonego żarcia, ale dla każdego co innego by mnie dobiło :/. Mimo wszystko nawet nad prostymi rzeczami trzeba się nastać swoje w kuchni, nawet jak się to lubi to i tak trochę masochistyczne to
  • Odpowiedz