Wpis z mikrobloga

@BajerOp: ja z kolei coś innego usłyszałem - że nie wyrabiają pompy, bo wodę to mają.

@ArekJ: informacja pojawiła się z dnia na dzień i tylko na stronie wod-kanu. Dopiero później w sobotę zaczeli to przekazywać na inne strony Skierniewic.
@Kismeth: Skąd te informacje o Skierniewicach jako mateczniku PiS? Owszem, parlamentarne w 2015 w Skierniewicach wygrał PiS, ale już prezydenckie wygrał Komorowski, a wybory do PE Koalicja Europejska. Jeśli to jest matecznik PiSu to nie wiem jak określić wszystkie powiaty otaczające Skierniewice oddające ponad 60% głosów na PiS. Prezydent Skierniewic też nie jest z PiS, także matecznik jak cholera.
@Andrzej_mam_na_drugie: co więcej problem był jeszcze przed kanalizacją, że ludzie wodą z wodociągów trawniki podlewali, ale wyobraź sobie 10 000 trawników podlewanych jednocześnie. W godzinach 5-10 i 14-22:30 no nie wykąpiesz się. Dodatkowo poszli na ustępstwa i masz podlicznik prosto przed kranem i woda do podlewania ogródków nie jest podstawą do naliczania opłat za kanalizację, ale własne ujęcie wody jest nielegalne. Dalej oczywiście duże zużycie to podwyżki cen i w tym